Дорожники відкриють у Львові для транспорту частину Личаківської

14:15 12 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: zik.com.ua

У міськраді запевнили: «20 січня планують відкрити для проїзду вулицю Личаківську на ділянці від вулиці Круп’ярської до вулиці Котика».

Про це повідомили сьогодні, 12 січня, в прес-службі Львівської міськради. Прес-секретар «Львівавтодору» Олексій Хміль поінформував: «На ділянці дороги від перехрестя вулиць Личаківської й Мечникова до вулиці Котика вже прокладено 370 метрів колектора, проведено 600 метрів водопроводу по 300 метрів з обох боків дороги з підключенням до житлових будинків. Зроблено 2000 квадратних метрів тротуару і 490 метрів  колії. Замощено дорожню частину 3750 квадратними метрами бруківки».

Речник «Львівавтодору» також розповів: Основні роботи зосередженні на підключені каналізації від житлових будинків до загального колектора, влаштування колії та влаштування трамвайних плит. Для відкриття руху автомобілів на цій ділянці дороги, ще необхідно завершити роботи по влаштуванню колектора, дорожнього полотна і замощення тротуарів. Також на вулиці Котика буде проведено переключення існуючих колекторів у новозбудований».

«Паралельно ведуться роботи на наступній ділянці дороги – від вулиці Котика до вулдиці. Черемшини. Зараз тривають роботи з прокладання комунікацій саме на перехрестях, де перетинаються комунікації усіх служб – «Львівобленерго», «Львівводоканалу» і «Львівгауз». Та вже 20 січня 2018 року плануємо відкрити проїзд вулицею Личаківською на ділянці від вулиці Круп’ярської до вулиці Котика», – запевнив Олексій Хміль.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини