Дорожники відкрили у Львові для транспорту ще одне перехрестя

10:48 29 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У «Львіватодорі» запевнили: «27 вересня відкрито для проїзду транспорту перехрестя вулиць Личаківської й Круп’ярської».

Про це повідомили сьогодні, 29 вересня, у Львівській міськраді, де також нагадали: «На вулиці Личаківській триває капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі, і найголовніше – це ремонт усіх комунікацій, зокрема колектора, який минулого року кілька разів провалювався. Ремонтні роботи розпочалися з 25 березня. Тендер на виконання робіт виграла компанія ТзОВ «Онур». Орієнтовна вартість робіт – шість мільйонів євро».
«Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вулиць Личаківської й Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вулиці Круп’ярської до вулиці Котика. Третій етап – від вулиці Котика до вулиці Пасічної», – поінформували також у міськраді.

 «У серпні були повністю завершені роботи на перехресті вулиць Личаківської і Мечникова. Тут замінено 30 метрів колектора, який знаходився на глибині 7,5 метра. Замощені тротуари, викладена бруківка і поставлено вісім опор контактної мережі. З 18 вересня здійснюється повноцінний рух трамваю №7», – повідомили також у міськраді.
«Зараз триває другий етап ремонту вулиці Личаківської – від вулиці Мечникова до вулиці Котика. На цій ділянці вже прокладено 330 метрів колектора, залишилося прокласти ще приблизно 40 метрів. Проведено 600 метрів водопроводу – по 300 метрів з обох сторін дороги з підключенням до житлових будинків. Замощено 300 м² тротуару і 300 метрів колії. Для відкриття руху автомобілів на цій ділянці дороги ще необхідно завершити роботи з облаштування колектора, дорожнього полотна і замощення тротуарів», – поінформували також у міськраді.
«На вулиці Котика буде проведено переключення існуючих колекторів у новозбудований. Ремонтні роботи на цьому відрізку планують завершити до кінця листопада. Після цього розпочнуться роботи на наступній ділянці дороги: від вулиці Котика до вулиці Пасічної. Повністю завершити ремонтні роботи на вулиці Личаківська планують весною 2018 року», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:41 28 січня 2022 р.

Червону зону на Львівщині відклали: коли очікувати

Члени державної комісії ТЕБ і НС на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень.

Рубрика: Ситуації

14:45 28 січня 2022 р.

Cьогодні ввечері Державна комісія ТЕБ і НС може запровадити на Львівщині червону зону

На Львівщині понад тиждень показник захворюваності стабільно перевищує 2 тисячі підтверджених позитивних випадків, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу