Дорожники ремонтують львівські вулиці | Новини Львова

Дорожники ремонтують львівські вулиці

19:35 7 березня 2017 р.

  • 0

У міськраді запевнили у вівторок: «На сьогоднішній день почали та активно проводять ямкові ремонти у всіх районах Львова».

Голова Залізничної районної адміністрації Надія Банах повідомила сьогодні, 7 березня: «Ми завершили ремонт доріг на вулицях Широкій, Сяйво й Виговського та ремонт дороги на Білогорщу. Зараз розпочали ремонт на вулицях Петлюри та вулиці Яворницького. У 2017 році на ямкові ремонти передбачено 4,8 млн. гривень».

Натомість голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко зазначив: «Глибокі та аварійні ями відремонтовано, зараз приступили до планових ямкових ремонтів на проспекті Чорновола, вулиці Липинського, дорогах на Брюховичі. Цьогоріч з бюджету передбачено 11 млн. гривень на ремонти доріг».

Своєю чергою, голова Франківської районної адміністрації Тарас Гнида повідомив:

«Ми починаємо ремонти доріг на вулиці Наукова, вулиці Володимира Великого. Цьогоріч передбачено 3,7 млн. гривень».

Натомість начальник відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації Віктор Західний розповів: «Провели ремонти на вулицях Чмоли, Луганській, Пасічній, Зеленій, Джорджа Вашингтона, Хуторівка, Литвиненка, Угорській і Карбишева. Зараз розпочали ремонт доріг на вулицях Скрипника, Зубрівській і Хоткевича. Після завершення робіт на цих вулицях плануємо ремонт вулиць Драгана й Трильовського та проспекту Червоної Калини (бічної полоси з боку кінотеатру ім. Довженка). На поточні ремонти доріг у 2017 році передбачено 12,5 млн. гривень».

Своєю чергою, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Ігор Савка зазначив: «На сьогоднішній день ми провели ямковий ремонт на вулиці Митрополита Андрея, зараз у процесі дорога на вулиці Озаркевича. Незабаром плануємо розпочати поточний ямковий ремонт на вулицях Технічній і Війтовича. Загалом, у 2017 році на ремонти доріг передбачено 2,5 млн. гривень». 

А начальник відділу комунального господарства Личаківської районної адміністрації Ярослав Сеньків зазначив: «З 23 лютого до 3 березня ми провели ремонти доріг на вулицях Хмельницького, Польовій, Банаха, Тершаківців, Кльоновича, Вахнянина, Студенській, Сковороди, Кармелюка, Смальського й Некрасова та дороги на Винники. Зараз плануємо завершити ремонтні роботи тротуару на вулиці Грицая, розпочати на вулиці Туган-Барановського. Також розпочати ямковий ремонт на вулицях Керченській, Зеленій, Медової Печери, Польовій, Водогінній і Старознесенській. Загалом, на ямкові ремонти передбачено 6,5 млн. гривень».

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:45 11 липня 2020 р.

Авіакомпанія не відповідає за відмову пасажиру у в’їзді до країни

А пасажир відповідає за одержання всіх необхідних для подорожі документів, зокрема віз, дозволів, довідок тощо, а також за виконання вимог законодавства щодо виїзду, в’їзду, транзиту країни відправлення, прибуття та транзиту.

Рубрика: Ситуації

15:09 11 липня 2020 р.

На Львівщині загинуло п'ять осіб у ДТП з велосипедистами (відео +18)

На території Львівської області за пів року зафіксували 67 ДТП за участі велосипедистів, з них 44 з потерпілими, в яких травмувалося 42 особи і 5 людей загинуло. У червні сталося 25 аварій за участі велосипедистів.

Рубрика: Ситуації