Дорожники планують спростити об’їзд центру Львова

11:45 5 лютого 2019 р.


Фото: facebook.com/Lvivavtodor

У «Львівавтодорі» планують запровадити двосторонній рух на вулиці Єрошенка

У комунальному підприємстві «Львівавтодор» розробили поетапний проект реконструкції вулиць Шевченка, Левандівської й прилеглих до них. Зокрема – на ділянці дороги від вулиці Левандівської до Єрошенка пропонують запровадити двосторонній рух на вулиці Єрошенка для спрощення об'їзду центру по Єрошенка і далі.

Світлофор на перехресті вулиць Шевченка та Єрошенка для спрощення лівих поворотів та пріоритетного пропуску громадського транспорту. З цією ж метою вулиця Єрошенка на під'їзді до перехрестя із Шевченка розшириться до трьох повноцінних смуг руху.

На всій ділянці планується чотири смуги руху. На під'їзді до Єрошенка це три смуги в напрямку центру і одна від центру. Крайня права – до центру, середня – на поворот на Єрошенка та ліва – для громадського транспорту, який їхатиме без конфлікту з потоком авто що повертають.

Біля перехрестя з вулицею Залізничною на початку майбутньої розв'язки одна спільна смуга в напрямку Рясного розділятиметься на дві – одна для громадського транспорту, який рухається прямо, а друга – для іншого транспорту. Смуги громадського транспорту поза межами перехресть відділяються від інших смуг фізичними делінеаторами

Заїзди на другорядні вулиці виконуються з підвищенням проїзної частини до рівня тротуару. У просторі між деревами мають бути облаштовані кишені для паркування. Також на вулиці Шевченка заплановкано велодоріжки у обох напрямках та відповідні безпечні велопереїзди.

Про це повідомили на сторінці «Львівавтодору» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

14:28 4 грудня 2021 р.

Невакцинованого директора школи на Львівщині відсторонили від посади: він подав до суду

Директор Турківської загальноосвітньої школи, колишній міський голова Турки Геннадій Когут хоче довести у суді, що вакцинація від коронавірусу - добровільна, а не примусова. І прокоментував телевізійний сюжет про нього.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 грудня 2021 р.

Пожежа у брюховицькому костелі сталася через зварювальні роботи (фото)

Вчора, 3 грудня, спалахнула пожежа у римо-католицькому храмі святої Терези від Дитятка Ісуса. Її вдалося загасити. Пожежа розпочалася під час час зварювальних робіт, зокрема від займання пінопласту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу