Дорожники обіцяють завершити до кінця червня Скнилівський шляхопровід на околиці Львова

12:47 6 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Наразі забетоновано один із чотирьох прольотів Скнилівського шляхопроводу, зараз тривають підготовчі роботи зі встановлення наступної монолітної плити прогонової будови.

Дорожники вже завершили бетонувати один із чотирьох прольотів Скнилівського шляхопроводу на околиці Львова. Зараз тривають підготовчі роботи зі встановлення наступної бетонної монолітної плити прогонової будови. Одну з таких плит уже встановили на шляхопроводі напередодні.

Наприкінці квітня будівельники змонтували чотири крайні балки моста. Завершено також роботи зі заміни зношених елементів моста. Роботи з реконструкції шляхопроводу не припиняли під час травневих вихідних, щоби не відставати від запланованого графіку виконання робіт.

За попередніми даними, відкрити рух по шляхопроводу заплановано до кінця червня 2015 року. Згідно з проектно-кошторисною документацією, вартість ремонтних робіт становить 11,5 мільйона гривень.

Рух по шляхопроводу заборонено з лютого 2014 року. Роботи неодноразово затримувались через повну відсутність фінансування у минулому році.

Про це повідомили сьогодні, 6 травня, «Щоденному Львову», в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:33 16 жовтня 2021 р.

Не заплатив за роботу: мешканка Львівщини написала скаргу в Польську інспекцію праці на дії підприємця

Мама двох малолітніх дітей, якій за хатню роботу в Польщі обіцяли заплатити 1000 євро, змушена була працювала в Німеччині по 12 годин на добу безоплатно.

Рубрика: Ситуації

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу