Дорожники Львівщини працюють у посиленому режимі

12:10 13 листопада 2016 р.

Фото до новини

В облдержадміністрації запевнили, що рух на автошлях Львівщини забезпечено.

Як повідомили сьогодні, 13 листопада, в прес-службі обласної державної адміністрації, заступник голови ЛОДА Ірина Гримак запевнила, що дорожні служби Львівщини працюють у посиленому режимі – на автошляхах області задіяно 135 одиниць техніки, а станом на 9:00 неділі використано 1608 тонн піскосуміші. За її словами, робота з очищення снігу на дорогах області розпочалася ще учора – близько 18:00 вечора техніка уже активно працювала.

Ірина Гримак також запевнила, що ву посиленому режимі дорожники й надалі працюватимуть цілодобово. За її словами Ірина Гримак, рух громадського транспорту забезпечено на усіх приміських та міжміських маршрутах. У зв’язку з сильними поривами вітру та хурделицею дещо уповільнено рух транспорту лише у 20-ти кілометровій зоні Львова.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили також, що департамент з питань цивільного захисту ЛОДА звертається до водіїв з проханням бути уважними під час руху по дорогах області та, за можливості, утриматися від поїздок приватним автотранспортом.

За інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА, у разі необхідності можна скористатися визначеними місцями тимчасового відстою автотранспорту. З їх переліком можна ознайомитися за допомогою посилання на сайті облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини