Дороги на Львівщині обслуговуватимуть чотири підрядники

13:45 12 листопада 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Обслуговування доріг Львівщини під час осінньо-зимового періоду здійснюватимуть підрядники.

Про це повідомили у вівторок, 12 листопада, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, приватне підприємство «Рома» обслуговуватиме Жовківський район, приватне підприємство «Нара» – Бродівський, ТзОВ «Дрог-Буд» – Буський та Золочівські . Решту районів області у належному стані взимку, як і впродовж усього року, утримуватиме дочірнє підприємство «Львівський облавтодор».
Про це сьогодні під час апаратної наради у Львівській ОДА розповів в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Роман Кокотайло».

Роман Кокотайло зазначив: «В межах підготовки матеріалів та техніки рівень готовності приватних підприємств становить до 78%. Варто активізувати роботу облавтодору у частині якісної підготовки до зимових снігопадів. Зараз ми можемо стверджувати про наявність всіх необхідних ресурсів для рясних снігопадів протягом десяти діб. Тож особливих труднощів з погіршенням погодних умов не повинно бути».

«За результатами наради голова Львівської ОДА Маркіян Мальський доручив забезпечити до 20 листопада відповідне переобладнання дорожньої техніки у гірських районах (Дрогобицький, Сколівський, Старосамбірський, Турківський ) для оперативного реагування під час погіршення погодних умов, а також провести перевірку готовності дорожньої техніки та стану заготівлі матеріалів до роботи в зимовий період, надавши результати перевірки департаменту дорожнього господарства», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу