Дороги Львова посипано сотнею кубів піскосуміші, – ЛМР

10:42 28 листопада 2016 р.

У міськраді запевнили, що снігоприбиральна техніка працює в черговому режимі.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок,  28 листопада, що сьогодні вранці сьогодні у місті працювали 22 одиниці снігоприбиральної техніки, а чергували – ще 24 машини, й було використано понад 100 кубів піскосуміші. Голова Залізничної районної адміністрації Надія Банах поінформувала: «Вночі працювали чотири одиниці техніки. Для посипання доріг було використано 25 кубів піскосуміші. Більша частина робіт була спрямована на шляхопроводи. Наразі техніка в черговому режимі, в обід вийде для посипання піскосумішшю та розчищення доріг».

Своєю чергою, голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський зазначив: «Вночі працювали вісім одиниць техніки. Для посипання доріг було використано 24 кубів піскосуміші. Наразі техніка перебуває в черговому режимі».

Натомість голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк запевнила: «Уночі на дорогах працювали 4 піскорозкидувачі: посипали мости, перехрестя, пішохідні переходи та інші ділянки, використали 32 кубів піскосуміші. Наразі 20 одиниць техніки працює в черговому режимі. Якщо сніг продовжуватиме падати, техніка виїде на дороги».

Голова Франківської районної адміністрації Тарас Гнида повідомив: «Дороги посипані. Зараз проводимо об’їзд по району. До роботи готові чотири посипальні машини, два підмітачі та інша техніка. Локально підсипаємо», - 

А голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко розповів: «Техніка працює в черговому режимі. Зранку посипали підйоми та спуски. За потреби будемо виїжджати».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини