Дороги Львова посипали майже 600 кубами піскосуміші, – ЛМР

11:30 13 листопада 2016 р.


Фото: dyvys.info

У міськраді просять власників автомобілів не паркувати їх у недозволених місцях, аби не створювати перешкод у роботі комунальної техніки.

У прес-службі Львівської міськради запевнили сьогодні, 13 листопада, що комунальні служби використали вранці для посипання доріг майже 600 кубічних метрів піскосуміші. Зокрема, в Галицькому районі Львова до механізованого прибирання було залучено дві підмітальні машини, п’ять піскорозкидувачів і навантажувач та використано 75 кубічних метрів піскосуміші. У Франківському – чотири піскорозкидувачі,навантажувач і два трактори, а використано 100 кубічних  метрів піскосуміші.

У Залізничному районі – два грейдери, по чотири підмітальні машини й піскорозкидувачі,навантажувач і три трактори, а використано 90 кубічних  метрів піскосуміші. У Шевченківському районі – три підмітальні машини, чотри піскорозкидувачі, навантажувач і два трактори, а використано 48 кубічних  метрів піскосуміші. У Личаківському районі – чотири підмітальні машини, сім піскорозкидувачів, навантажувач і чотири трактори, а використано 100 кубічних  метрів піскосуміші. У Сихівському районі – дві підмітальні машини, п’ять піскорозкидувачів, навантажувач і шість тракторів, а використано 170 кубічних  метрів піскосуміші.

У міськраді також просять власників автомобілів не паркувати машини у недозволених місцях, аби не створювати перешкод у роботі комунальної техніки.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу