Дороги Львівщини прибирають понад 300 одиниць техніки

20:45 13 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В обласній державній адміністрації запевняють, що рух транспорту забезпечено на усіх автошляхах.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 13 листопада, що дорожні служби Львівщини продовжують працювати у посиленому режимі – станом на 18:00 неділі транспортні артерії області активно розчищають і посипають піскосумішшю понад 300 одиниць техніки. У Лода також запевнили, що до робіт у всіх районах Львівщини додатково залучено техніку приватних підприємств і що дорожники працюватимуть цілодобово.

Заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак розповіла: «Незважаючи на справді складні  погодні умови на усій території України, нам  досі вдається забезпечувати майже безперешкодний рух автотранспорту на усіх автомагістралях Львівщини. І лише на деяких відтинках доріг зафіксовано дещо уповільнений рух транспорту».

У прес-службі облдержадміністрації також нагадали, що для запобігання заторам керівництво ЛОДА прийняло рішення скерувати великогабаритний транспорт у визначені місця тимчасового відстою. Також Львівська ОДА зобов’язала патрульну поліцію вести посилене патрулювання автошляхів.

Ірина Гримак додала: «Відповідно, мене дещо дивує інформація про обмеження руху на автошляхах Львівщини, яку оприлюднило Державне агентство автомобільних доріг України на своїй сторінці у «Facebook». Переконана, що ця інформація є прикрою помилкою, яку невдовзі буде спростовано».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини