Дороги Львівщини прибирають 47 одиниць техніки, – ЛОДА

18:10 28 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслана Кандибора, основна увага зосереджена на трасах державного значення у місцях налипання снігу.

У прес-службі обласної державної адміністрації.повідомилив полнеділок, 28 листопада, що станом на сьогодніна автомобільних дорогах Львівської області працюють 47 одиниць спеціалізованої піскорозкидувальної техніки. Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор.

За його словами, основна увага зосереджена на трасах державного значення у місцях налипання снігу. Він також запевнив, що для того, аби забезпечити належний проїзд автомобільного транспорту, кількість техніки буде збільшуватись.

Натомість директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло запевнив, що дорожні служби та підприємства Львівщини, котрі обслуговують автомобільні траси на території області, готові до розчистки доріг від снігу, наявна також й достатня кількість посипних матеріалів. За його інформацією, для протидії сильним снігопадам та забезпечення нормального проїзду для автомобільного транспорту загалом підготовлено понад 45 тисяч тонн посипних матеріалів: майже 37 тисяч тонн фрикційних матеріалів та більше 8,4 тисяч тонн технічної солі. В.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА також запевнив, що для розчистки та посипання доріг у всіх районах Львівщини готові близько 300 одиниць техніки, й що до цих робіт додатково залучатимуть техніку приватних підприємств.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини