На ремонт дороги Судова Вишня – Рава-Руська передбачили 62 мільйонів гривень

20:52 23 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян запевнив у середу: «Маємо намір забезпечити і зручне сполучення для мешканців прикордонних територій».

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили середу, 23 листопада, що сьогодні  Львівщину відвідав міністр інфраструктури України Володимир Омелян оглянув хід ремонтних робіт на автомобільній дорозі Судова Вишня-Яворів-Рава-Руська, де заплановано відремонтувати близько 55 кілометрів покриття. Орієнтовна вартість цих робіт - близько 660 мільйонів гривень.

У цьому році планують відремонтувати п’ять кілометрів дороги, витративши близько 62 мільйонів гривень. Ці ремонтні роботи ведуться за рахунок коштів інвестиційного проекту державного бюджету.

Володимир Омелян зазначив із цього приводу: «На сьогодні ми багато уваги приділяємо розвитку прикордонної інфраструктури, у тому числі й Львівщини. Зокрема, це робимо для того аби у майбутньому не виникало різниці у якості між українськими та європейськими дорогами. Аналізуємо як пасажирські, так і вантажні потоки. Хочемо також, аби європейські автобани мали продовження і на території України. Маємо намір забезпечити і зручне сполучення для мешканців прикордонних територій».

Натомість голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка розповів: «Для нас дуже важливо залучати різні джерела фінансування для ремонту доріг. Зокрема, митні платежі, а також кошти інвестиційного проекту та польського кредиту, наданого Україні. У рамках останнього зокрема, прагнемо використати кошти перш за все для того, аби здійснити реконструкцію доріг, що з'єднують пункти пропуску на українсько-польському кордоні».\

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини