На ремонт дороги Судова Вишня – Рава-Руська передбачили 62 мільйонів гривень

20:52 23 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян запевнив у середу: «Маємо намір забезпечити і зручне сполучення для мешканців прикордонних територій».

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили середу, 23 листопада, що сьогодні  Львівщину відвідав міністр інфраструктури України Володимир Омелян оглянув хід ремонтних робіт на автомобільній дорозі Судова Вишня-Яворів-Рава-Руська, де заплановано відремонтувати близько 55 кілометрів покриття. Орієнтовна вартість цих робіт - близько 660 мільйонів гривень.

У цьому році планують відремонтувати п’ять кілометрів дороги, витративши близько 62 мільйонів гривень. Ці ремонтні роботи ведуться за рахунок коштів інвестиційного проекту державного бюджету.

Володимир Омелян зазначив із цього приводу: «На сьогодні ми багато уваги приділяємо розвитку прикордонної інфраструктури, у тому числі й Львівщини. Зокрема, це робимо для того аби у майбутньому не виникало різниці у якості між українськими та європейськими дорогами. Аналізуємо як пасажирські, так і вантажні потоки. Хочемо також, аби європейські автобани мали продовження і на території України. Маємо намір забезпечити і зручне сполучення для мешканців прикордонних територій».

Натомість голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка розповів: «Для нас дуже важливо залучати різні джерела фінансування для ремонту доріг. Зокрема, митні платежі, а також кошти інвестиційного проекту та польського кредиту, наданого Україні. У рамках останнього зокрема, прагнемо використати кошти перш за все для того, аби здійснити реконструкцію доріг, що з'єднують пункти пропуску на українсько-польському кордоні».\

dailylviv.com

До теми

00:05 26 липня 2021 р.

Підпірна стіна на вулиці Бандери в аварійному стані: львів'яни бояться обвалу

На межі вулиці Бандери і площі Маркіяна Шашкевича біля підпірної стіни встановлено дві металеві загороди-перекриття руху пішоходів. Без жодних знаків чи попереджувальних написів.

Рубрика: Ситуації

12:14 25 липня 2021 р.

На кордоні фіксують велике зростання кількості поїздок: куди і звідки

У пунктах пропуску на державному кордоні України прикордонники фіксують суттєве зростання кількості поїздок громадян України до окремих країн. Водночас збільшується й кількість іноземців, які приїжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу