Дорогу Мукачеве-Львів ремонтують за технологією «холодного ресайклінгу»

10:25 7 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Верхні шари дорожнього одягу будуть зняті на глибину до 25 сантиметрів.

Більше половини протяжності автомобільної дороги Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів відремонтують за технологією «холодного ресайклінгу», широко поширеною в Європі та Сполучених Штатах Америки. Директор департаменту розвитку доріг Укравтодору Сергій Цепелєв розповів: «Верхні шари існуючого дорожнього одягу будуть зняті на глибину до 25 сантиметрів. Отриманий матеріал змішають з комплексними в’яжучими, такими як бітумна емульсія та цемент і додадуть до нього новий мінеральний матеріал. Зазначена суміш і стане новою конструкцією дорожнього одягу, зверху якої буде влаштовано шар асфальтобетонного покриття». 

За словами Сергія Цепелєва, перероблений у такий спосіб матеріал має високі показники не лише з міцності, а й з еластичності, що гарантує водо- і морозостійкість майбутньої дорожньої основи. Він також додав: «Зазначені фізичні властивості зводять здатність матеріалу до тріщиноутворення майже до мінімуму, а отже термін експлуатації такого дорожнього одягу буде значно довшим за той, що влаштований в інший спосіб». 

Експерт підкреслив, що механізми, котрі застосовуються для виконання окреслених видів робіт, – ресайклери відрізняються не лише значною продуктивністю безпосередньо під час фрезерування, а й високою точністю дозування в’яжучих матеріалів. Цепелєв зауважив також: «В умовах тотальної економії, це є неабиякою перевагою, адже дозволяє скоротити витрати нових природних матеріалів, зокрема щебеню, піщано-щебеневих сумішей і піску, у тому числі на їх доставці до місця виконання робіт». 

Директор департаменту розвитку доріг Укравтодору додав, що зазвичай, при використанні інших технологій, транспортна складова грає не останню роль у формуванні кошторису, адже закуплений у значному обсязі матеріал необхідно не лише транспортувати до виробничих баз, де він готується в змішувальних установках, а й відправити у зворотному напрямку – до місця виконання робіт. «Технологія холодного ресайклінгу передбачає те, що увесь робочий процес виконується в одному місці – безпосередньо на місці робіт, що виключає потребу у влаштуванні тимчасових проїздів, а отже мінімізує витрати на проведення робіт», – підсумував Сергій Цепелєв.

За інформацією Служби автомобільних доріг починаючи з середини червня підрядною організацією вже виконанні  роботи з розпушування та регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу на ділянці 395+660 км – 398+000 км загальною площею 18,5 тисячі квадратних метрів, на ділянці 427+400 км – 432+564 км загальною площею 27,8 тисячі квадратних метрів, на ділянці 433+064 км – 436+064 км загальною площею 11,2 тисячі квадратних метрів; влаштовано  вирівнюючий шар дорожнього покриття товщиною 6 см на 29,3 тисячі квадратних метрів. Відповідно до Порядку використання коштів державного бюджету, призначених для розвитку дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону (зокрема доріг Мукачеве – Львів, Татарів – Кам'янець-Подільський, Стрий – Мамалига), затвердженого Постановою КМУ від 25.05.2015 р. № 323, запланований обсяг видатків Державного бюджету України на проведення робіт на зазначеній дорозі в межах Львівської області передбачено 200 млн. грн, з яких 175 млн. грн будуть спрямовані на проведення робіт на 19,3 кілометра вказаної ділянки, решта – на ремонт ділянки 436+433 км – 439+433 км, протяжністю три кілометри.

Про це повідомили сьогодні, 7 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:22 3 грудня 2021 р.

У Львові буде Різвяний ярмарок. Але менший за форматом

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок». Відтак, він відбуватиметься із 17 грудня до 20 січня із дотриманням карантинних норм.

Рубрика: Ситуації

12:46 3 грудня 2021 р.

У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що використання світлової реклами у центральній частині міста – зоні ЮНЕСКО – заборонено. За порушення цих вимог передбачено штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу