Допомогу з бюджету Львівщини отримали цього року 934 учасники АТО

20:00 28 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: portal.lviv.ua

У 2016 році 934 демобілізованим воїнам, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України, виплатили з обласного бюджету одноразову матеріальну допомогу в розмірі по три тисячі гривень на загальну суму 2 802 тисяч гривень.

Про це повідомили сьогодні, 28 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Такі виплати здійснюють відповідно до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 роки. На реалізацію цієї програми в обласному бюджеті на 2016 рік передбачено 26, 7 млн. гривень.

Директор департаменту Василь Мартиняк зазначив, що всього на Львівщині, включаючи минулий  рік,  таку допомогу отримали 4 934 демобілізованих. У рамках цієї Програми цьогоріч вісім родин загиблих під час АТО отримали матеріальну допомогу в розмірі по 100 тисяч гривень.

Окрім того, щомісячно отримують виплати по 2,5 тисячі гривень діти  військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО, та Героїв Небесної Сотні. Виплати здійснюють дітям у віці до 18 років та в разі навчання  за денною формою в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах 1-1V рівня акредитації, до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років. Загалом за перший квартал 2016 року на заходи програми використано 4,7 млн. гривень».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів