Допомогу при народженні на Львівщині почали оформляти у пологових будинках

16:11 14 березня 2017 р.

  • 0

Однією з перших в Україні допомогу при народженні дитини безпосередньо в пологовому будинку Перемишлянської ЦРЛ оформила породілля Мар’яна Медвідь.

Про це повідомила прес-служба головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Крім свідоцтва про народження дитини та реєстрації місця проживання немовляти – послуг від Міністерства юстиції України, які вже надають у пологових будинках, молода мама отримала ще одну.

Сервіс із оформлення допомоги при народженні дитини вперше на Львівщині запроваджено з ініціативи головного територіального управління юстиції Львівщини та управління соціального захисту населення Перемишлянської РДА.

Вітаючи породіллю, начальник управління юстиції Львівщини Ярослав Жукровський зазначив, що можливістю отримати свідоцтва про народження у пологому будинку торік скористалось більше 5 тис. матерів, а це - 35 % від усіх народжених. З цього року органи юстиції запровадили можливість для реєстрації у пологовому будинку місця проживання дитини. А відтепер діятиме ще одне нововведення, яке позбавить батьків багатьох клопотів з документами та ходіння чиновницькими кабінетами.

«Цей пілотний проект і новий сервіс, – додав Ярослав Жукровський, – поступово буде запроваджено у всіх пологових будинках Львова та області. І народивши дитину та забравши її з пологового, мама зможе спокійно займатися доглядом немовляти і чекати надходження грошової допомоги на банківський рахунок».

Для оформлення допомоги при народженні дитини в пологовому будинку необхідні: копії паспорту та ідентифікаційного коду, соціальний рахунок для отримання допомоги, відкритий у банку, і копія свідоцтва про народження дитини.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу