Відтепер документи на отримання адміністративних послуг можна подавати в усіх районах Львова

18:32 4 лютого 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міськради., з лютого місяця територіальні підрозділи Центру надання адміністративних послуг, розташовані в кожному районі міста, розпочали прийом всіх адміністративних послуг, суб’єктами надання яких є виконавчі органи ЛМР.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 4 лютого, «Щоденному Львову», що відтепер подати документи на отримання адміністративної послуги ЛМР можна в будь-якому районі міста. В повідомленні також конкретизують:

«З лютого місяця 2015 року територіальні підрозділи Центру надання адміністративних послуг, які розташовані в кожному районі міста, розпочали прийом всіх адміністративних послуг, суб’єктами надання яких є виконавчі органи Львівської міської ради. Начальник Адміністративно-господарського управління ЛМР Валентина Бартошик повідомила також:

«Наприкінці минулого року ми започаткували прийом звернень на отримання адміністративних послуг через територіальні підрозділи таких виконавчих органів, як управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин, управління інженерного господарства та інші. Це значно спростило роботу міського Центру надання адміністративних послуг та позитивно відзначилося на відгуках мешканців. Саме тому з лютого місяця цього року районним Центрам передано повноваження приймати документи на всі адміністративні послуги Львівської міської ради».

Ознайомитися з переліком адміністративних послуг, інформаційними картками та заявами адміністративних послуг можна на сайті Львівської міської ради за адресою: www.city-adm.lviv.ua в рубриці «Реєстр послуг». Валентина Бартошик зазначила також:

«Для того, щоб забезпечити якісну роботу та прийом документів, кожний працівник територіального підрозділу ЦНАП пройшов підготовчі навчання з представниками управлінь, які надають послуги. Ці навчання проводилися протягом січня місяця, і з лютого територіальні підрозділи розпочали прийом таких звернень. Відтепер для отримання адміністративної послуги не обов’язково їхати до Львівської міської ради, а можна подати документи в районному Центрі за місцем проживання або праці, що дуже зручно для людей, які проживають у віддалених районах міста, людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями». 

Нагадаємо, що видачу результату адміністративної послуги здійснюватимуть у місці подачі документів. Про готовність результату працівники ЦНАПу повідомлять телефоном або смс-повідомленням».

dailylviv.com

До теми

13:08 17 вересня 2021 р.

Члени дачного кооперативу Патріот-1 обурилися, що ЛМР побачила на їхніх ділянках Брюховицький ліс і зірвали засідання виконкому

Члени «Української спілки учасників АТО» та дачного кооперативу «Патріот-1» зірвали засідання виконавчого комітету у п’ятницю, 17 вересня, і вимагали надати кооперативу додаткової ділянки 5,3 га у Брюховицькому лісі.

Рубрика: Ситуації

11:06 17 вересня 2021 р.

В Україні стартувала кампанія з висадки 1 млрд дерев, а у Львові хочуть зрубати 20 га лісу

У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев. За 10 років площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів. А на Львівщині, за три кілометри від інноваційного селекційно-насіннєвого центру, який учора урочисто відкрили в Брюховичах під Львовом, планують зрубати 20 га лісу.

Рубрика: Ситуації

10:59 17 вересня 2021 р.

Автоцистерна зіткнулася з легковиком на автодорозі Миколаїв – Жидачів - Калуш

16 вересня, близько 11:00 на автодорозі «Миколаїв – Жидачів - Калуш», поблизу с. Загурщина Стрийського району (Жидачівська ТГ), відбулося зіткнення автоцистерни «ГАЗ-53» і автомобіля «Renault Kangoo».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу