Доходи місцевих бюджетів зросли до 224 мільярдів гривень

16:30 5 листопада 2019 р.


Фото: pon.org.ua

Доходи місцевих бюджетів зросли на 35 мільярдів гривень за січень-жовтень 2019 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє пресцентр ініціативи »Децентралізація», де також розповіли «За 10 місяців цього року місцеві бюджети заробили утричі більше, ніж за весь 2014 рік – 224,3 млрд. гривень проти 68,6 млрд. гривень. За даними Мінфіну, якщо порівнювати з доходами січня-жовтня минулого року, то побачимо, що цьогоріч до місцевих бюджетів надійшло майже на 35 млрд. гривень більше».

Найбільше бюджетоутворювальним є податок на доходи фізичних осіб (ПДФО). За вказаний період надходження від цього податку склали 133,3 млрд. гривень (на 23,1 млрд. гривень більше від минулорічного періоду).

Впроваджуючи бюджетну децентралізацію, держава передала на рівень спроможних громад 60% ПДФО. Це заохочує громади створювати нові робочі місця.

Зокрема, плати за землю надійшло 27,6 млрд. гривень – на 4,9 млрд. гривень (або на +21,6%) більше від аналогічного періоду минулого року. На п’ять мільярдів. гривень зросли фактичні надходження єдиного податку і склали 29,5 млрд. гривень.

Фактичні надходження податку на нерухоме майно склали 4,5 млрд. гривень. Приріст надходжень становить +34,1%.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу