Сьогодні додому повернулися зі сходу України бійці батальйону «Львів»

23:32 7 березня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Як повідомили в суботу у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, бійці «Львова» виконували завдання з охорони громадського порядку та об’єктів життєзабезпечення населених пунктів і брали участь у зачистці територій від терористів та несли службу на блокпостах.

Сьогодні, 7 березня, у порядку ротації, до Львова на відпочинок повернулись бійці батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів», – повідомили в суботу в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС, конкретизуючи при цьому:

«У зоні проведення АТО бійців батальйону замінили їх товариші. На рідній землі правоохоронців зустрічали начальник ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія, його заступники полковник міліції Руслан Домніцак та полковник міліції Сергій Зюбаненко, керівники підрозділів міліції Львівщини, рідні, близькі та друзі.

Першим бійців батальйону привітав Дмитро Загарія. Начальник міліції Львівщини наголосив, що львівські правоохоронці у місцях несення служби в зоні АТО користуються надзвичайно високим авторитетом і повагою місцевого населення. Дмитро Загарія також оголосив перед строєм:

«Хочу всім вам подякувати за те, що з честю несете службу і мужньо захищаєте нашу землю від ворога. І, як визнання ваших заслуг, прийміть подяку від міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, губернатора Луганщини пана Генадія Москаля, а також персональний лист-подяку від Премєр-міністра України Арсенія Яценюка для заступника командира батальйону «Львів» старшого лейтенанта міліції Святослава Приймака за особистий вагомий внесок у справу захисту територіальної цілісності нашої держави».

У зоні проведення АТО бійці батальйону «Львів» виконували завдання по охороні громадського порядку, об’єктів життєзабезпечення населених пунктів, брали участь у зачистці територій від терористів, а також несли службу на блокпостах. Заступник командира батальйону «Львів» старший лейтенант міліції Святослав Приймак, котрий отримав лист-подяку від Премєр-міністра України Арсенія Яценюка розповів: «Я дуже вдячний за таку високу оцінку моїх заслуг, проте я вважаю, що на таку подяку заслужили усі бійці батальйону і взагалі усі хлопці, котрі воюють зараз на сході України».

У Львові героя зустрічали син Артур і дружина Оксана, яка розповіла зі сльозами на очах: «Я вже звикла і чекати і зустрічати – це вже третя поїздка Святослава на схід України. Спочатку ми, звичайно, були проти того, що він добровільно вступив на службу в міліцію і поїхав в зону АТО, але ми розуміємо, що хтось повинен нас захищати і я пишаюсь своїм чоловіком».

Разом зі своїми товаришами на відпочинок повернувся боєць батальйону «Львів» сержант міліції Іван Яцейко. У серпні минулого року він отримав поранення в ногу під час зачистки населеного пункту у Луганській області. Іван зокрема розповів: «Після 93 днів лікування я вирішив повернутись у свій батальйон та з черговою ротацією відправився  у зону проведення АТО. Звичайно, мене відмовляли від цього, але я прийняв рішення захищати Україну разом зі своїми товаришами».

Після лікування Іван отримав пропозицію від тодішнього начальника Львівського міського управління міліції полковника міліції Сергія Зюбаненкаперейти на службу у міське управління міліції Львова, проте він від цієї пропозиції відмовився. Заступник начальника ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Сергій Зюбаненко зазначив:

«Я з розумінням поставився до такого рішення Івана і моя пропозиція залишається в силі. Коли завершиться операція на сході України – саме ці бійці стануть основою нової міліції, чи поліції. Саме їм керівництво довірить найбільш відповідальні ділянки роботи і опиратись ми будемо на тих, хто на полі бою довів свою мужність, честість та патріотизм».

На жаль, за час проведення АТО, на сході України загинули четверо бійців батальйону «Львів». Сьогодні, повертаючись додому, бійці відвідали могилу свого бойового товариша Тараса Дороша, котрий загинув під час виконання бойового завдання у січні цього року в Луганській області».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу