До нової патрульної служби Львова вже зголосилися дві тисячі кандидатів

19:14 21 квітня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Як повідомили у вівторок у прес-службі обласного управління МВС, у палаці Потоцьких не припиняється потік бажаючих заповнити анкету в «Мою нову поліцію».

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС повідомили сьогодні, 21 квітня: 

«У Львові відучора в «Мою нову поліцію» записались дві тисячі громадян. Другий день у Львові триває конкурсний набір громадян на навчання у «Мою нову поліцію».

Зранку у палац Потоцьких не припиняється потік бажаючих заповнити анкету. Заступник начальника Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Сергій Зюбаненко розповів:

«Ми плануємо взяти на службу в поліцію вісімсот осіб. Це повинні бути громадяни віком від 21 до 35 років включно, освіта та служба в армії значення не мають. Ці люди повинні бути несудимими, морально стійкими, здоровими, повинні мати деяку фізичну підготовку. Після цього тести, далі ми перевіримо їх по базі МВС та направимо на навчання».

Навчання буде дуже інтенсивним і включатиме правову підготовку майбутніх поліцейських, а також психологічну та фізичну підготовку. Далі – іспити.

«Як показує досвід міста Києва, практично усі, хто був допущений до навчання, склали іспити. Але й ті, хто їх не склав, все одно залишаються в резерві і по мірі необхідності, ми звертатимемось до цих громадян з пропозиціями служити в поліції», – зазначив Сергій Зюбаненко. 

Як показує досвід столиці, шанси є у всіх. При цьому інколи люди з середньою освітою показували кращі результати ніж кандидати з вищою освітою.

«Головне – щоб було це бажання служити і захищати, щоб було розуміння потреб суспільства – всього іншого ми навчимо», – пообіцяв полковник міліції.

Нагадаємо, конкурсний набір громадян на навчання у нову патрульну службу Львова триватиме до 13 травня 2015 року. Усі бажаючі можуть заповнити електронну анкету на сайті МВС або за адресою: м. Львів, вулиця Коперніка, 15 (палац Потоцьких) у робочі дні з 09.00 до 18.00.

Телефон гарячої лінії (032) 258-62-22. Бажаючі заповнити анкету повинні мати з собою паспорт громадянина України та ідентифікаційний код».

dailylviv.com

До теми

22:55 23 травня 2022 р.

6-місячну дівчинку ґвалтували чайною ложкою: з Херсонській області повідомляють про вражаючу жорстокість росіян

рф використовує зґвалтування і сексуальне насильство в інших формах як тактику ведення війни, систематично, повсюдно і з вражаючою жорстокістю.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу