До нової патрульної служби Львова вже зголосилися дві тисячі кандидатів

19:14 21 квітня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Як повідомили у вівторок у прес-службі обласного управління МВС, у палаці Потоцьких не припиняється потік бажаючих заповнити анкету в «Мою нову поліцію».

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС повідомили сьогодні, 21 квітня: 

«У Львові відучора в «Мою нову поліцію» записались дві тисячі громадян. Другий день у Львові триває конкурсний набір громадян на навчання у «Мою нову поліцію».

Зранку у палац Потоцьких не припиняється потік бажаючих заповнити анкету. Заступник начальника Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Сергій Зюбаненко розповів:

«Ми плануємо взяти на службу в поліцію вісімсот осіб. Це повинні бути громадяни віком від 21 до 35 років включно, освіта та служба в армії значення не мають. Ці люди повинні бути несудимими, морально стійкими, здоровими, повинні мати деяку фізичну підготовку. Після цього тести, далі ми перевіримо їх по базі МВС та направимо на навчання».

Навчання буде дуже інтенсивним і включатиме правову підготовку майбутніх поліцейських, а також психологічну та фізичну підготовку. Далі – іспити.

«Як показує досвід міста Києва, практично усі, хто був допущений до навчання, склали іспити. Але й ті, хто їх не склав, все одно залишаються в резерві і по мірі необхідності, ми звертатимемось до цих громадян з пропозиціями служити в поліції», – зазначив Сергій Зюбаненко. 

Як показує досвід столиці, шанси є у всіх. При цьому інколи люди з середньою освітою показували кращі результати ніж кандидати з вищою освітою.

«Головне – щоб було це бажання служити і захищати, щоб було розуміння потреб суспільства – всього іншого ми навчимо», – пообіцяв полковник міліції.

Нагадаємо, конкурсний набір громадян на навчання у нову патрульну службу Львова триватиме до 13 травня 2015 року. Усі бажаючі можуть заповнити електронну анкету на сайті МВС або за адресою: м. Львів, вулиця Коперніка, 15 (палац Потоцьких) у робочі дні з 09.00 до 18.00.

Телефон гарячої лінії (032) 258-62-22. Бажаючі заповнити анкету повинні мати з собою паспорт громадянина України та ідентифікаційний код».

dailylviv.com

До теми

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

15:53 12 травня 2021 р.

Галицькі митники розповіли про найпопулярніші контрабандні товари

Упродовж січня - квітня 2021 року підрозділи митниці виявили й припинили 809 порушень митних правил загальною вартістю предметів правопорушень 37,3 млн грн. Окрім того, до правоохоронних органів митниця надіслала 64 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Рубрика: Ситуації

15:41 12 травня 2021 р.

Leopolis Jazz Fest: організатори повідомили про безпрецедентні правила карантинної безпеки

Цьогорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Проведення Leopolis Jazz Fest з дотриманням карантинних норм стане стартом відновлення культурного та економічного життя для країни, прикладом для інших концертних організаторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу