До Львова приїде 93-річна психотерапевтка, яка пережила Голокост у концтаборі

12:02 28 серпня 2021 р.

Фото до новини

У 90-річному віці Едіт Іва Еґер написала мемуари «Вибір».

У межах Літературної програми 28 BookForum відбудеться зустріч з Едіт Івою Еґер — видатною психотерапевкою, авторкою світового бестселеру «Вибір», яка пережила Голокост у концтаборі. Про це повідомила піар-cлужба 28 BookForum, пише Dailylviv.com.

Едіт Іва Еґер народилася у єврейській родині в Угорщині. Під час Голокосту її разом із батьками та хлопцем забрали до концтабору Аушвіц. Серед рідних вижили лише Едіт і її сестра. За кілька років після звільнення та реабілітації Едіт разом із чоловіком емігрувала до США.

У 40 років вона вступила на факультет психології, у 50 – отримала ліцензію клінічного психолога, а у 90 – написала мемуари «Вибір». А через два роки, на прохання читачів, презентувала книжку «Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя», яка детальніше пояснює, як подбати про своє ментальне здоров’я. Обидві книжки українською мовою переклала Христина Радченко, а видав «Книголав». Зараз Едіт 93 роки і вона продовжує приймати пацієнтів, виступає з лекціями по всьому світові, а вже у вересні виступить на 28 BookForum!

«Чимало з нас застрягли у своїй травмі та тузі без можливості жити на повну. Саме це ми можемо змінити», – пише у «Виборі» письменниця. Як це зробити, як відкритися світові, як не боятися пробувати нове? Про це говоритимуть Едіт Іва Еґер та письменниця Вікторія Амеліна під час зустрічі в межах Літературної програми 28 BookForum.

28 BookForum стартує вже 15-го вересня у Львові. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів