До Львова повернулися зі сходу України транспортні правоохоронці

19:12 19 листопада 2014 р.


Фото: підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС на Львівській залізниці,

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в підрозділі зв’язків з громадськістю УМВС на Львівській залізниці, її загін прибув до місця своєї дислокації в повному складі.

У прес-службі (підрозділі зв’язків з громадськістю) УМВС на Львівській залізниці, повідомили сьогодні, 19 листопада, «Щоденному Львову»:

«Із чергового відрядження з зони АТО благополучно прибули додому працівники транспортної міліції різних підрозділів УМВС України на Львівській залізниці. Сьогодні для всіх був урочистий, щасливий день.

Зустрічали своїх хлопців, своїх чоловіків, братів, батьків, які повернулися з відрядження. Вони з честю виконували свій обов'язок далеко від дому. За це їм величезне спасибі!

Незважаючи на серйозність зустрічі, початок був неординарним. Дівчата в українських народних костюмах вітали з короваєм своїх героїв: «Ласкаво просимо додому!». Таке яскраве вітання здивувало міліціонерів, але явно порадувало.

Теплими словами зустрів правоохоронців начальник УМВС України на Львівській залізниці полковник міліції Володимир Дитюк, зазначивши, що для всіх сьогодні свято - загін прибув до місця своєї дислокації, на малу батьківщину в повному складі. «Попереду у вас відпочинок, – звернувся до співробітників Володимир Дитюк. – Але я сподіваюся, що дуже скоро ви влиєтесь в оперативну обстановку і будете забезпечувати правопорядок на своїх територіях».

Командир загону полковник міліції Сергій Кусько, учасник ліквідації аварії Чорнобильській АЕС, доповів начальнику Управління МВС України на Львівській залізниці полковнику міліції Володимиру Дитюку, що загін прибув у повному складі, всі поставлені завдання, в тому числі і головний наказ – повернутися живими і здоровими, правоохоронці з честю виконали, в черговий раз підтвердивши свій високий професійний рівень. Разом із транспортними правоохоронцями повернувся заступник начальника-начальник кримінальної міліції підполковник міліції Михайло Шаповал, під керівництвом якого пройшла планова заміна міліціонерів.

Після закінчення урочистостей правоохоронці нарешті потрапили в теплі обійми їх родичів, друзів і товаришів по службі, після довгої розлуки. Всім прибулим належить відпустка, після чого вони знову приступлять до виконання службових обов'язків».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу