До Львова повернулися з війни бійці львівського полку Національної гвардії (відео)

16:36 13 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Старший солдат НГУ Петро Мацелюх освідчився своїй дівчині Юлії на плацу військової частини перед своїми бойовими товаришами.

Зі зони бойових дій на сході повернулися військовослужбовці львівського полку Національної гвардії України. Понад два місяці нацгвардійці виконували службово-бойові завдання на сході країни.

Зустріти своїх захисників прийшли родичі та близькі військовослужбовців. На плацу військової частини, за традицією, бійців зустріли хлібом та сіллю.

Звертаючись до своїх підлеглих командир полку полковник Степан Логуш подякував всім за бездоганну службу: «Ви з честю виконали всі поставлені перед вами завдання. Всім бажаю міцного здоров’я та мирного неба».

Під час урочистого мітингу кращих військовослужбовців було нагороджено відзнаками, деякі отримали чергові військові звання. А освідчення в коханні водія автомобільного взводу старшого солдата служби за контрактом Петра Мацелюха своїй дівчині стало справжньою несподіванкою для його коханої Юлії.

На плацу військової частини, перед своїми бойовими товаришами та всіма гостями, Петро надягнув коханій каблучку  та запропонував їй руку і серце. Закохані Петро та Юлія зустрічаються вже рік, познайомились в соцмережі.

У цьому році Юлі виповнилось 17 років, вона навчається у медичному училищі «Медик» у Львові.

Наразі молодята готуватимуться до весілля. Це вже друга знаменна подія. Нагадаймо, що минулого року під час ротації львівського полку в коханні своїй дівчині освідчився старший солдат служби за контрактом Олексій Ніколов.

Про це повідомили сьогодні, 13 липня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу