До Львова повернулися з Краматорська відпочити близько 40 спецпризначенців, очікують ще 60 (відео)

23:20 16 листопада 2014 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Виконувач обов'язків керівника спецбатальйону міліції Микола Старосілець запевнив: «Не дивлячись на втому і довгу розлуку із рідними, усі бійці хочуть якнайшвидше повернутися на Донбас».

«Близько сорока львівських міліціонерів прибули додому на короткий відпочинок після півторамісячного несення служби у Краматорську», – повідомив сьогодні, 16 листопада, кореспондент агенції «Укрінформ». У повідомленні також конкретизують:

«Повернувся на планову ротацію загін львівських правоохоронців – півтора місяця особовий склад спецбатальйону міліції «Беркут» ніс службу в Краматорську. «Близько сорока львівських міліціонерів прибули додому на короткий відпочинок після півторамісячного несення служби у Краматорську. В «гарячій» точці львів'яни охороняли важливі об`єкти та виконували інші завдання. Не дивлячись на втому і довгу розлуку із рідними, усі бійці хочуть якнайшвидше повернутися на Донбас, – розповів виконувач обов'язків керівника батальйону спецпризначення «Беркут» Микола Старосілець. Увечері 16 листопада в рамках планової ротації до Львова прибуде ще близько 60 бійців загону спецпризначення, що понад два місяці захищала Маріуполь».

Про це повідомляється в неділю на сайті агенції «Укрінформ».


Відео: телеканал «ZIK»

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу