До Львова повернулася без втрат із Луганщини мотоманеврена група прикордонників (відео)

17:26 16 жовтня 2014 р.


Фото: zik.ua

На вокзалі новітніх героїв з квітами та повітряними кульками кольорів національного прапора чекали колеги-прикордонники, родичі, діти та небайдужі львів’яни.

Сьогодні, 16 жовтня, до Львова харківським потягом прибула третя мотоманеврена група Західного регіонального управління Державної прикордонної служи України, яка охороняла пункт пропуску «Красна Талівка» на Луганщині. Додому львівським прикордонникам вдалось повернутись без втрат.

У зоні проведення АТО 300 львівських прикордонників виконували бойові завдання понад два місяці. Довгий час їх обстрілювали з «Градів» та артилерії, від яких згоріла частина техніки.

«Ми, хлопці-молодці, ми своє завдання виконали в повному обсязі. Завдання, яке нам поставили, ми виконали і повернулись живі-здорові в тому складі, в якому поїхали, втрат у нас немає», – розповів прикордонник Ігор Чубик.

На вокзалі новітніх героїв з квітами та повітряними кульками кольорів національного прапора чекали колеги-прикордонники, родичі, діти та небайдужі львів’яни. Жінки вигукували «Слава Героям!», а в головному холі вокзалу прикордонників зустріли оплесками.

На рідну землю львівські прикордонники повернулись в доброму настрої і дякували тим, хто їх зустрічав. Вистояти у непростих умовах, як розповіли бійці, вдалось завдяки допомозі волонтерів та підтримці рідних.

«В тяжкі моменти ми молились, наше командування нам допомагало, також волонтери привозили речі і харчі, ми їм дуже дякуємо, що вони нас підтримали», – зазначив прапорщик Віталій.

Третю мотоманеврену групу на ділянці східного кордону замінила інша група прикордонників із Західної України. Про це повідомили сьогодні, на сайті Західної інформаційної корпорації.


Відео: Telekanal ZIK

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу