До Києва вивозитимуть зі Львова 35% сміття (+відео)

09:30 22 червня 2016 р.


Фото: portal.lviv.ua

Міський голова Андрій Садовий повідомив у вівторок: «Ми досягнули домовленості з Києвом щодо тимчасового прийому твердих побутових відходів».

Міський голова Андрій Садовий розповів  21 червня:

«Куди вивозимо сміття зараз? Ми досягнули домовленості з Києвом щодо тимчасового прийому твердих побутових відходів на місцевий сміттєспалювальний завод. Він недовантажений. Для розуміння масштабів – Київ щоденно продукує 3000 тон сміття, Львів – 650 (з нього лише близько 35% буде вивозитись до Києва, решта по інших полігонах).

Я дякую меру Києва Віталію Кличку за простягнуту руку допомоги. Прошу київську громаду про підтримку цього рішення. Друзі пізнаються в біді.

На сьогодні сміття з Львова вивозиться більш-менш регулярно. Є проблемні моменти, пов’язані з тим, що перевізникам блокували доступ до чергових полігонів.

Як працює логістика? Сміттєзбиральні машини привозять тверді побутові відходи на територію приватного автотранспортного підприємства в кінці Городоцької на виїзді Львова та перевантажують на великогабаритні вантажівки.

Учора ввечері була спроба заблокувати вивіз сміття з території даного підприємства. Логіка протестувальників просто вбивча: «Ми проти вивезення сміття зі Львова, бо… проти. Розвозьте його назад по контейнерних майданчиках і все!». Приїхала поліція – розібралась, перевірила накладні, машини випустили. Очікуємо, що спроби блокування вивезення сміття не припиняться. Будуть шукати будь-який привід.

По Грибовицькому полігону проектанти роблять коригування проекту рекультивації. До робіт зможемо приступити в найближчі тижні. Під новий сміттєпеперобний завод продовжуємо пошуки ділянки. Жодної офіційної, підготовленої пропозиції від області наразі не отримали. Наразі це просто усна інформація – «от поїдьте подивіться там». Як тільки наші спеціалісти приїжджають на місце вивчити ділянку, там їх уже чекають обурені мешканці, попередньо поінформовані, що їхнє село «хочуть перетворити на нові Грибовичі».

Маємо справу з системною і добре організованою протидією. Мабуть, це унікальний випадок, коли під час надзвичайної ситуації державна машина працює не на допомогу у вирішенні проблеми, а навпаки».

Андрій Садовий повідомив це сьогодні, 21 червня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу