До академії Національної гвардії України прибули призвані на строкову військову зі Львівщини

16:52 24 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі НГУ, половина майбутніх строковиків має водійські права, а 90 відсотків – вищу або середньо-спеціальну освіту.

У прес-службі Національної гвардії України повідомили сьогодні, 24 квітня:

«До Національної академії Національної гвардії України прибули солдати, призвані на строкову військову службу зі Сумської та Львівської областей. Серед новобранців: електромонтери, слюсарі, авторемонтники, будівельники, столяри, водії, фельдшери. 

Половина майбутніх строковиків має водійські права, а 90 відсотків – вищу або середньо-спеціальну освіту. У багатьох з них родичі також служать батьківщині.

В Академії вони пройдуть курс молодого бійця,  який включає теоретичні та практичні заняття для формування первинних навичок необхідних для служби, надалі вони постійно вдосконалюватимуться. Чекають на солдат і практичні стрільби та водіння військової техніки.

Після отримання необхідних знань молоде поповнення буде розподілено по відповідним посадам у батальйоні забезпечення навчального процесу. Кожен буде призначений на відповідну посаду, при цьому будуть ураховані раніше здобуті фахи та спеціальності.

На сьогодні хлопці вже пройшли медичний огляд та обов’язкове психологічне тестування. Після закінчення курсу молодого бійця вони складуть військову присягу на вірність українському народові».

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу