До академії Національної гвардії України прибули призвані на строкову військову зі Львівщини

16:52 24 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі НГУ, половина майбутніх строковиків має водійські права, а 90 відсотків – вищу або середньо-спеціальну освіту.

У прес-службі Національної гвардії України повідомили сьогодні, 24 квітня:

«До Національної академії Національної гвардії України прибули солдати, призвані на строкову військову службу зі Сумської та Львівської областей. Серед новобранців: електромонтери, слюсарі, авторемонтники, будівельники, столяри, водії, фельдшери. 

Половина майбутніх строковиків має водійські права, а 90 відсотків – вищу або середньо-спеціальну освіту. У багатьох з них родичі також служать батьківщині.

В Академії вони пройдуть курс молодого бійця,  який включає теоретичні та практичні заняття для формування первинних навичок необхідних для служби, надалі вони постійно вдосконалюватимуться. Чекають на солдат і практичні стрільби та водіння військової техніки.

Після отримання необхідних знань молоде поповнення буде розподілено по відповідним посадам у батальйоні забезпечення навчального процесу. Кожен буде призначений на відповідну посаду, при цьому будуть ураховані раніше здобуті фахи та спеціальності.

На сьогодні хлопці вже пройшли медичний огляд та обов’язкове психологічне тестування. Після закінчення курсу молодого бійця вони складуть військову присягу на вірність українському народові».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу