«Дні цивільного захисту» у львівських школах уже стартували | Новини Львова

«Дні цивільного захисту» у львівських школах уже стартували

11:00 7 березня 2017 р.

  • 0

Традиційно навесні для маленьких мешканців кожного району Львова відбуваються заходи з попередження і реагування на надзвичайні ситуації – показові «Дні цивільного захисту» із залученням техніки Державної служби з надзвичайних ситуацій України та особового складу районних відділів ДСНС.

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Під час «Днів цивільного захисту» педагогічним колективам і дітям розповідають про те, як надавати першу медичну допомогу, орієнтуватися на місцевості, виживати у дикій природі та виготовляти маскувальні сітки. Також – проводять показову евакуацію зі шкіл під час навчальних пожеж, замінування та інших можливих надзвичайних ситуацій із залученням спеціальної пожежно-рятувальної техніки. Передбачені також змагання з елементами цивільного захисту.

«Дні цивільного захисту» будуть розпочинатися о 9:00: 14 березня – у Класичній гімназії при Львівському національному університеті імені Франка на вулиці Пороховій, 3 у Франківському районі; 16 березня – у Львівській загальноосвітній школі №82 на вулиці Шафарика, 13 у Личаківському районі; 23 березня – у навчально-виховному комплексі «Сихівська» на вулиці Хоткевича, 48 у Сихівському районі; 23 березня – у середній загальноосвітній школі №23 на вулиці Варшавська, 126 у Шевченківському районі;

– 30 березня у Львівській українській гуманітарній гімназії імені Олени Степанівни на вулиці Олени Степанівни, 13 у Залізничному районі.   У  середній загальноосвітній школі №34 імені Маркіяна Шашкевича на вулиці Замкнена, 8, Галицький район) такий захід уже відбувся 2 березня.

Школярі під час заходу мають змогу не тільки подивитися на практичні дії рятувальників, які ліквідовуватимуть умовні пожежі, рятують людей з приміщень навчальних закладів тощо, а й безпосередньо можуть поспілкуватися з рятувальниками та побачити професійну пожежно-рятувальну техніку. Начальник  управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький зазначає: «Стало доброю традицією, що спільно з управлінням освіти Львівської міської ради, Головним управлінням ДСНС, районними адміністраціями щорічно проводяться «Дні цивільного захисту» у навчальних закладах міста. Вони популяризують безпечний спосіб життя серед наших дітей і підлітків, підвищують рівень їх практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях. Потрібно, щоб вихователі доводили до дітей правила цивільної безпеки дитячою мовою, тобто в ролі ігор та забав. Так діти навчаться правильно переходити вулиці, знатимуть, як поводитись у випадку пожежі та в інших небезпечних для життя ситуаціях».

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:15 6 липня 2020 р.

Греція щонайменше до 15 липня продовжила заборону на в'їзд для громадян України

Українка АннаЛевківська після вояжу до Греціїтепер радить - без "серйозних підстав для перебування в країні" варто утримуватися від поїздок до інших країн, адже ситуація з дозволами змінюється щодня.

Рубрика: Ситуації

19:43 6 липня 2020 р.

Ізраїль різко посилює карантин: зачиняє бари, клуби та спортзали через спалах Covid-19

Кабінет боротьби з коронавірусом уряду Ізраїлю сьогодні затвердив нові обмеження на тлі спалаху захворюваності на COVID-19 в країні. На Львівщині частково послабили карантинні обмеження

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу