Днем відкритих дверей у Львівському полку Національної гвардії України скористалися 200 учнів

14:05 29 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Як повідомили в середу в прес-службі Національної гвардії України, для 200 учнів одинадцятих класів загальноосвітніх шкіл Сихівського району організували день відкритих дверей у Львівському полку НГУ.

У прес-службі Національної гвардії України повідомили сьогодні, 29 квітня:

«Життя військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України тісно поєднано зі життям міста Лева. Зокрема підтримується взаємодія із місцевими освітніми закладами.

Так, 28 квітня в рамках проведення навчально-польових зборів для 200 учнів одинадцятих класів загальноосвітніх шкіл Сихівського району міста Львова командування частини організувало день відкритих дверей. Присутнім було продемонстровано зразки озброєння, новітню техніку та прилади які знаходяться на озброєнні частини та використовується під час проведення антитерористичної операції.

Школярі були вражені новітніми зразками автомобілів та бронеавтомобілів українського виробництва марки «КРАЗ», які нещодавно поступили в частину. На заходах були присутні і дівчата.

Зокрема учениця ЗОШ №90 учасниця військово-паріотичного гуртка «Сокіл» Христина Свинар вважає, що дівчата  мають проходити хоча би початкову військову підготовку, а також вона у майбутньому має  намір пов’язати своє життя із військовою службою. По завершенню заходу з учнями провели тренування виконання нормативу з неповної розборки та зборки автомата Калашникова. Учні покидали частину з приємними враженнями про Наше нове українське військо».

dailylviv.com

До теми

21:44 17 травня 2021 р.

Щоб продовжити вулицю Вернадського, ЛМР має купити землю в зятя Дубневича

Зять голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича Тарас Колодій став новим власником земельної ділянки площею майже 1,9 га, через яку планується будівництво продовження львівської вулиці Вернадського, що мала б з'єднати Сихів з «Ареною Львів» і вул. Стрийською.

Рубрика: Ситуації

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу