Для українських силовиків закуплять 50 пересувних модулів (відео)

16:38 19 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба міністерства внутрішніх справ України

У прес-службі МВС повідомили в середу, що до кінця року для бійців МВС закуплять 50 пересувних жилих модулів з автономними системами опалення, вентиляції та енергозабезпечення.

«До кінця року для МВС закуплять 50 пересувних жилих модулів для бійців», – повідомили сьогодні, 19 листопада, в прес-службі міністерства внутрішніх справ. У повідомленні також конкретизують:

«Вони розраховані на 18 бійців кожен, мають автономні системи опалення, вентиляції та енергозабезпечення. З технічними характеристиками жилих модулів ознайомився Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Мобільні жилі модулі виготовляють два українських підприємства. Тимчасове житло може пересуватися за військовими, оскільки модулі змонтовані на рухомій базі і можуть транспортуватися в якості причепу за вахтовим автомобілем. При необхідності модулі можуть бути поставлені на землю або встановлені в укріпленні-капонірі для того, аби стати менш вразливим під час можливих обстрілів.

Один модуль розрахований на 18 бійців. Житло обладнане автономною системою опалення, і в якості альтернативи – твердопаливною піччю.

Крім того, є подвійна система вентиляції – витяжного типу та примусова. Завдяки утепленню стін вагончика всередині забезпечені комфортні умови для бійців за температур зовні від -40 до +40 градусів Цельсія.

Жилий модуль може отримувати електроенергію як від стаціонарної мережі, так і власної систему енергозабезпечення. Бортова мережа включає в себе систему освітлення, кілька електророзеток, і навіть телевізор. Кожен жилий пункт забезпечений аптечкою та вогнегасниками.

За словами Арсенія Яценюка, що зараз триває процес переоснащення армії. Окрім зброї, солдатам потрібно десь спати і жити в теплі. Упродовж останніх двох місяців вивчалися кілька проектів, основні вимоги до яких – якість і дешевизна.

Вартість одного такого модуля є втричі меншою, а сам він не такий громіздкий, ніж раніше вже презентоване подібне житло. Презентований сьогодні модуль коштує близько півмільйона гривень. До кінця року закуплять 50 таких модулів, які будуть направлені в зону проведення АТО.

Прем’єр-міністр України зазначив, що цей проект – для другої лінії оборони. Проте у випадку настання якихось інших надзвичайних ситуацій військовослужбовці чи особи, які братимуть участь у ліквідації наслідків цих надзвичайних ситуацій, матимуть змогу нормально в них жити, а в разі необхідності – і перезимувати».

Про це повідомляється в середу на сайті прес-служби міністерства внутрішніх справ


Відео: прес-служба міністерства внутрішніх справ України

dailylviv.com

До теми

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

15:53 12 травня 2021 р.

Галицькі митники розповіли про найпопулярніші контрабандні товари

Упродовж січня - квітня 2021 року підрозділи митниці виявили й припинили 809 порушень митних правил загальною вартістю предметів правопорушень 37,3 млн грн. Окрім того, до правоохоронних органів митниця надіслала 64 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Рубрика: Ситуації

15:41 12 травня 2021 р.

Leopolis Jazz Fest: організатори повідомили про безпрецедентні правила карантинної безпеки

Цьогорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Проведення Leopolis Jazz Fest з дотриманням карантинних норм стане стартом відновлення культурного та економічного життя для країни, прикладом для інших концертних організаторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу