Для ремонту доріг Львівщини попередньо погоджено 77,3 мільйона євро

10:50 14 червня 2015 р.


Фото: ltdaily.info

Бюджетний комітет підтримав пропозиції ЛОДА щодо наданняння коштів на ремонт доріг.

Комітет Верховної ради України з питань бюджету підтримав ініціативи Львівської обласної державної адміністрації про виділення коштів на ремонт доріг, у тому числі за рахунок європейських коштів, грандів і позик. Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка на засіданні виїзного комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яке відбулося у суботу, 13 червня, у Львові.

Зокрема, йдеться про залучення Україною кредитних коштів Уряду Республіки Польща для фінансування проектів із розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури. Для Львівської області попередньо погоджена сума у 77,3 мільйона євро для ремонту доріг загального користування, які слугують підходами до вже збудованих і функціонуючих пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

«Дане питання розглядають у Міністерстві фінансів України та Міністерстві інфраструктури України і його можна вирішувати після підписання Договору між Урядом Республіки Польща та Урядом України про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Міністерству фінансів України та Міністерству інфраструктури України потрібно пришвидшити підписання цього договору для визначення розпорядника коштів».

До слова, член бюджетного комітету, народний депутат України Богдан Дубневич додав, що Львівщина першою в Україні розпочинає капітальні ремонти доріг. Уже 14-18 червня розпочинаються роботи в напрямку зі Львова до Івано-Франківської області в межах використання коштів, виділених на ремонт автомобільних доріг української частини Карпатського єврорегіону.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу