Для організації безпечного руху на дорогах Львівщини скеровано 230 тисяч гривень

17:58 28 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, на засіданні її сесії депутати затвердили Програму з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст та інших населених пунктів Львівської області на 2015-2017 роки.

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили сьогодні, 28 квітня:

«Сьогодні, 28 квітня, на засіданні сесії Львівської обласної ради депутати затвердили Програму з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст та інших населених пунктів Львівської області на 2015-2017 роки. На реалізацію заходів Програми у цьому році депутати скерували з обласного бюджету 230 тисяч гривень.

За ці кошти планується створення автоматизованої системи управління приміськими та міжміськими автобусними пасажирськими перевезеннями (130 тисяч гривень) та влаштування освітлення вздовж автодоріг та на пішохідних переходах (100 тисяч гривень). До виконання заходів Програми повинні залучатись кошти державного та місцевих бюджетів, а також  власні кошти підприємств, установ, небюджетних організацій та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Заплановано, що обсяг фінансування Програми на 2015-2017 роки становитиме 73 959,8 тисяч гривень. У тому числі з державного бюджету – 58 720 тисяч гривень, з обласного бюджету – 2 728,4 тисячі гривень, з місцевих бюджетів – 12 511,4 тисячі гривень та кошти з інших джерел». 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу