Для авто з іноземною реєстрацією у Рава-Руській і Краківці зробили окремі смуги

14:01 8 червня 2016 р.

За шість місяців цього року державний кордон України з Республікою Польща перетнуло 8 млн громадян та 2,5 млн транспортних засобів.

Про це сьогодні, 8 червня, під час прес-конференції на тему: «Про зміни в перепуску громадян і транспортних засобів на кордоні з ЄС», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив помічник начальника західного регіонального управління Державної прикордонної служби, підполковник Володимир Шеремет. 

- Порівнянно з минулим роком, це – на 25 відсотків більше осіб та на 15 відсотків більше автомобілів, - каже він. 

Для того, щоби зменшити черги, з початку року в пунктах перепуску було проведено експеримент, де розмежували смуги руху для автомобілів з іноземною та українською реєстрацією. 

- Станом на сьогодні цей експеримент запроваджений у постійну дію. Тепер в Краківці і Рава-Руській є окрема смуга для автомобілів з українською реєстрацією та для автомобілів з іноземною реєстрацією. Це пов’язано з тим, що 70 відсотків автомобілів, які перетинають кордон в цих пунктах перепуску, це – автомобілі українських громадян, але з іноземною реєстрацією. Їм треба перетинати кордон щоп’ять -щодесять днів, - розповідає офіцер відділу прикордонного контролю західного регіонального управління Державної прикордонної служби, підполковник  Василь Вітровчак.

За його словами, в загальній черзі можуть стояти і українські автомобілі, які їдуть за кордон в нагальних справах. Саме для їхньої зручності й було вирішено вивести автомобілі, які проходять «пересічку», на окрему смугу. 

Водночас, якщо черга велика, а людині треба швидко перетнути кордон, їй рекомендують звернутися безпосередньо до старшого прикордонних нарядів пункту перепуску.

- Саме він вирішує питання, хто може позачергово перетнути кордон. Але на це мають бути певні вагомі підстави: дитина до одного року, інваліди відповідних груп або важкохворі, - каже підполковник  Василь Вітровчак.

За словами Володимира Шеремета, зараз на кордонах є автомобільні черги. 

- У середньому 150 автомобілів стоять в черзі. У нас є неофіційна інформація, що в польській митній службі відбуваються деякі зміни. І ми зауважили деяке ускладнення в перепусках. Зокрема, сьогодні на пункті перепуску «Краківець» ми спостерігали, що кількість транспортних засобів, які затверджені у меморандумі, була трохи нижчою, ніж польська сторона приймає, - пояснює він. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:00 22 квітня 2021 р.

У Львові евакуювали дві тисячі осіб: мін не виявлено

Повідомлення про замінування двох торгівельно-розважальних центрів у Львівському районі виявилися неправдивими. Правоохоронці обстежили приміщення обох закладів та прилеглу територію - вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Рубрика: Ситуації

16:40 22 квітня 2021 р.

Уповноважена з прав людини вимагає в Садового скасувати обмеження на пільговий проїзд пасажирським транспортом

Уповноважена ВРУ з прав людини внесла подання Андрію Садовому через обмеження права громадян на пільговий проїзд львівським міським пасажирським транспортом.

Рубрика: Ситуації

09:22 22 квітня 2021 р.

Червоноградець вночі перевернув автомобіль у Львові (відеофакт)

Сьогодні, о пів на третю ночі, екіпаж, патрулюючи вулицею Володимира Великого у Львові, побачив на круговому перехресті з вулицею Княгині Ольги активний рух громадян, які махали поліціянтам руками.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу