Діти з інвалідністю у Львові отримають допомогу

13:45 1 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Діти з інвалідністю віком до 18 років, які мешкають і зареєстровані у Львові та перебувають на обліку у відділах соціального захисту, отримають із нагоди Міжнародного Дня захисту дітей у матеріальну допомогу у сумі 1,4 тис. грн. кожен».

Як повідомили в п’ятницю, 1 червня, в прес-службі Львівської міськради, про це розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин. За його словами, на ці потреби у міському бюджеті передбачено 3 931 200 гривень.

«Усі виплати будуть здійснені управлінням соціального захисту в межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львова. Крім того, до Міжнародного Дня захисту дітей в управлінні соціального захисту ЛМР для львівських дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, закупили подарунки, зокрема, двісті розвиваючих настільних ігор. Це три види ігор, вони різної складності. Отримають їх діти різного віку – від двох до 16 років», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу