Діти учасників АТО у Львові отримають допомогу

14:42 3 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Сьогодні виконком ЛМР затвердив положення про надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення/відпочинок дітей учасників антитерористичної операції.

Про це поінформувалив п’ятницю в прес-службі Львівської міської ради, де також розповіли подробиці:

«Начальник управління соціального захисту Наталія Демкович повідомила сьогодні, 3 червня:

«Виплата одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення відбуватиметься для дітей віком до 18 років. Виплата здійснюватиметься в сумі чотири тисяч гривень, дітям учасників АТО, котрі стали інвалідами війни – три тисяч гривень, дітям мобілізованих у 2015-2016 роках, а також демобілізованих у 2016 році і кадрових військових та контрактників, котрі впродовж календарного 2015-2016 років перебували у зоні АТО не менше, ніж 90 днів, у розмірі дві тисяч гривень.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги один з батьків дитини (дітей) подає до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій:

заяву за встановленою формою (додаток до цього положення);

копію паспорта (1, 2, 10, 11, 12 сторінки), копію ідентифікаційного номера (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);

копію свідоцтва про народження дитини (дітей);

довідку з місця проживання про склад сім'ї (форма №2);

у разі проживання за іншою адресою – акти фактичного проживання з свідченням сусідів та працівників львівських комунальних підприємств, що обслуговують житловий фонд, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів тощо);

довідки, листи, посвідчення та інші письмові документи, які підтверджують участь особи в антитерористичній операції, видані та скріплені печаткою уповноважених органів (зокрема – міністерства оборони України (військовими частинами, військовими комісаріатами тощо), міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій або їх територіальними органами);

копію свідоцтва про смерть загиблого учасника анти терористичної операції;

довідку та інші письмові документи, які підтверджують, що учасник антитерористичної операції пропав безвісти або оголошений померлим, видані та скріплені печаткою уповноважених органів (зокрема – міністерства оборони України (військовими частинами, військовими комісаріатами тощо), міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій або їх територіальними органами);

копію посвідчення інваліда війни;

копію епікризу, який вказує на характер поранення, контузії, каліцтва (без встановлення інвалідності), отриманого під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Останнім днем подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги є 31 серпня 2016 року».

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

11:17 16 квітня 2021 р.

За незаконну прибудову на тротуарі власника оштрафували на 81 тис грн

Про незаконну забудову хідника на вулиці Київській, 9 повідомив у соцмережах та на Гарячу лінію міста львівський архітектор Юрій Столяров. Міські служби оперативно зреагували, на місце виїхали представники райадміністрації та міської Інспекції ДАБК.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу