Діти полеглих і зниклих воїнів отримають у Львові по 10 тисяч гривень, – ЛМР

19:35 28 листопада 2016 р.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги потрібно представити відповідні документи.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 28 листопада, що діти загиблих та зниклих безвісти учасників війни на сході України отримають до дня святого Миколая одноразову матеріальну допомогу. Відповідне положення ухвалив сьогодні, 28 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради.

Воно визначає порядок надання одноразової матеріальної допомоги до дня святого Миколая дітям учасників війни на сході України, які були зареєстровані у Львові й загинули (померли) чи пропали безвісти під час проходження військової служби. Дія положення поширюється також на дітей учасників війни на сході України, які загинули (померли) чи зникли безвісти під час проходження військової служби, які зареєстровані у Винниках, Рудному та Брюховичах, але – за умови, що у відповідних місцевих бюджетах не передбачено коштів для надання одноразової матеріальної допомоги дітям загиблих та зниклих безвісти учасників антитерористичної операції до дня святого Миколая.

Така допомога надається при умові, що дитина (діти) учасника війни на сході України, який загинув чи пропав безвісти, була (були) зареєстровані у м. Львові на момент його загибелі (смерті).

Одноразова матеріальна допомога надається кожній дитині (до 18 років) у розмірі 10 тис. грн. У разі, якщо діти навчаються за денною формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації – до 23 років при умові, що ці діти не мають власних сімей та не перебувають на повному державному чи недержавному утриманні.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги законний представник дитини (дітей) подає до відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики за місцем реєстрації або до управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики заяву за встановленою формою і такі документи:

1. Копія паспорта (1, 2, 10, 11, 12 сторінки) заявника (при необхідності).

2. Номер рахунку у банківській установі (при необхідності).

3. Довідка з місця проживання про склад сім'ї (форма №2) з інформацією про те, що дитина (діти) учасника антитерористичної операції, який загинув (помер) чи пропав безвісти під час проходження військової служби, була (були) зареєстрована у м. Львові (із зазначенням місця реєстрації) на момент загибелі (смерті), чи повідомлення про пропалого безвісти одного з батьків.

4. Копія паспорта дитини (дітей) після виповнення дитині (дітям) вісімнадцятирічного віку.

5. Довідки про навчання дитини (дітей) після виповнення дитині (дітям) вісімнадцятирічного віку.

Одноразова матеріальна допомога виплачується у грошовій формі на особові рахунки заявників, відкритих в установах уповноважених банків. Водночас, отримання особою одноразової матеріальної допомоги відповідно до ухваленого сьогодні положення не є підставою для відмови в отриманні матеріальної допомоги з інших джерел.

dailylviv.com

До теми

00:05 26 липня 2021 р.

Підпірна стіна на вулиці Бандери в аварійному стані: львів'яни бояться обвалу

На межі вулиці Бандери і площі Маркіяна Шашкевича біля підпірної стіни встановлено дві металеві загороди-перекриття руху пішоходів. Без жодних знаків чи попереджувальних написів.

Рубрика: Ситуації

12:14 25 липня 2021 р.

На кордоні фіксують велике зростання кількості поїздок: куди і звідки

У пунктах пропуску на державному кордоні України прикордонники фіксують суттєве зростання кількості поїздок громадян України до окремих країн. Водночас збільшується й кількість іноземців, які приїжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу