Дітей-сиріт Львова очікує «Відверта розмова»

15:00 17 лютого 2014 р.


Фото: comments.ua

Про це повідомляє сьогодні, 17 лютого, прес-служба міської ради.

За її інформацією, сьогодні, 17 лютого, працівники відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці з БФ «Салюс» розпочинають цикл тренінгових занять «Відверта розмова» для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Перші заняття відбудуться о 15:00 і 16:00 у приміщенні Залізничної районної адміністрації на вулиці Виговського, 34.

Тренінги охоплять дітей різних вікових категорій (10-13 та 13-15 років) і сприятимуть статевому вихованню дітей і підлітків, формуванню в них навичок, необхідних для підтримки репродуктивного здоров’я та особистої гігієни, запобіганню розповсюдження інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також забезпеченню відповідального ставлення до власного здоров’я. Начальник відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрій Тибінка зазначає:

«Враховуючи збільшення кількості випадків підліткової вагітності, постійне поширення захворювань, що передаються статевим шляхом та інші негативні явища, питання статевого виховання дітей і підлітків є надзвичайно важливим в наш час. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування є одними з найбільш вразливих категорій населення, тому саме на них варто звернути особливу увагу.

Курс тренінгових занять, які ми розпочинаємо разом з БФ «Салюс» – це профілактична робота, найбільш суттєві результати якої будуть помітні вже в майбутньому; він дасть можливість дітям і підліткам навчитися як правильно поводити себе з представниками протилежної статі, з повагою ставитися до себе і до інших, а також сприяти формуванню навичок особистої гігієни та підтримання статевого здоров’я, що згодом допоможе попередити ряд негативних явищ поширених у суспільстві».

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу