Ділянку біля Добрянів хочуть використати під смітєзвалище

16:19 23 березня 2017 р.

  • 0

Фахівці міської ради Львова, обласної державної адміністрації, спільно з депутатами та активними мешканцями мають виїхати в село Добряни та провести зустріч щодо можливого використання земельної ділянки біля села для розміщення об’єктів поводження з ТПВ.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

Таке доручення сьогодні на сесії міської ради Львова озвучив Андрій Садовий. Скоординувати роботу цієї групи експертів має Іван Рудницький, якого призначили позаштатним радником міського голови Львова.

«Перше питання, яке нам треба буде взяти в роботу – ми отримали лист-звернення від обласної адміністрації щодо земельної ділянки біля села Добряни. Треба взяти фахівців від міста, від області, щоб були представники земельних ресурсів області, з обласної екології, когось з департаменту ЖКГ, невідкладно виїхати туди, поспілкуватись з громадою і з’ясувати, чи та ділянка можлива, щоб ми почали по ній активну роботу. Треба просто активно працювати з громадами», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

20:12 1 квітня 2020 р.

Десять заповідей влади для мешканців Львова на час карантину

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення дозволити діяльність оптикам, магазинам з продажу медичних виробів, сервісним центрам з ремонту комп’ютерів, сервісним центрам мобільних операторів, що надають послуги мобільного зв’язку, майстерням з ремонту велосипедів, пунктам прокату велосипедів.

Рубрика: Ситуації

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації