Десять людей загинули цього року на Львівщині внаслідок отруєння чадним газом

15:00 12 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 705

У 2017 році у Львівській області зафіксовано 60 випадків отруєння чадним газом, внаслідок чого постраждало 117 людей, у тому числі – 39 дітей.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації розповіли сьогодні, 12 жовтня: «Статистика свідчить, що найбільше випадків отруєння чадним газом спостерігається на початку опалювального сезону: хтось не встиг перевірити тягу димоходу, інші придбали нові газові колонки та котли. Більшість нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням людей чадним газом, відбувається через порушення абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів та пічного опалення».

«Крім цього, до нещасних випадків призводить несанкціоноване втручання власників газового обладнання в роботу системи газопостачання та конструкцію газових приладів. Зокрема, 12 жовтня внаслідок порушень правил експлуатації газових приладів стався вибух газу без послідуючого горіння у житловому будинку в селі Малі Ланки в Перемишлянському районі, внаслідок чого постраждали двоє людей», – повідомили також в облдержадміністрації.

«12 жовтня у Червонограді з підозрою на отруєння чадним газом були госпіталізовані троє людей, у тому числі – одна дитина. Всього від початку 2017 року у Львівській області зафіксовано 60 випадків отруєння чадним газом, внаслідок чого загинули 10 людей і постраждали 117 осіб, зокрема – 39 дітей», – поінформували також в облдержадміністрації.

«У департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА закликають мешканців області відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди. Тож радимо вам – уважно стежте за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном «104», – повідомили також в облдержадміністрації.

«Користуючись газовими приладами мешканці повинні: відкривати кватирку на час роботи газових приладів; перевірити наявність тяги в димоходах та вентиляційних каналах; слідкувати, щоб димові та вентиляційні канали були завжди справні; не закривати решітку вентиляційного каналу; не залишати працюючі газові прилади без нагляду; вчасно виявляти відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах і повідомляти про це будинкоутримувачів; після закінчення користування газовими приладами перекривати крани на газових приладах і перед ними; не використовувати газову плиту для обігріву приміщення; у разі несправності газового обладнання викликати працівників ПАТ «Львівгаз»; негайно перекривати контрольні крани на газових приладах у разі витоку газу або раптового припинення подачі газу і повідомити аварійну службу за телефоном «104», – нагадали також в облдержадміністрації.

«Будьте обережні, щоб уникнути отруєння токсичними компонентами вихлопних газів або продуктів горіння: не залишайтесь у не провітрюваному гаражі, де знаходиться автомобіль з включеним двигуном; заводячи машину в гаражі, завжди відкривайте двері; не залишайте дітей без нагляду, не дозволяйте їм пустощів з вогнем; контролюйте процес приготування їжі аби приготування вечері чи сніданку не стали лихом. У разі появи перших ознак отруєння чадним газом або токсичними компонентами вихлопних газів чи продуктів горіння (головний біль, запаморочення, загальна слабкість, нудота, блювота), необхідно негайно викликати лікаря за телефоном «103» або сповістити сусідів про потребу медичної допомоги», – повідомили також прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:20 24 червня 2018 р.

У Львові відкрили велопаркінг біля будівлі ОДА

В облдержадміністрації запевнили: «Зважаючи на кількість громадян, які щодня відвідують структурні підрозділи Львівської обласної державної адміністрації, управління туризму та курортів ЛОДА ініціювало облаштування велопаркінгу біля адмінбудівлі на вулиці Винниченка, 18».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 393

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу