Десантники знову проходять вишкіл на Львівщині

09:50 24 квітня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ урочисто розпочали підготовку батальйону однієї з бригад Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Про це повідомили у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також розповіли, що впродовж 55 днів кваліфікований військовий вишкіл за участі іноземних військових фахівців у Міжнародному центрі миротворчості й безпеки на Львівщині проходитимуть бійці одного з легендарних з’єднань Збройних Сил України, чимало з яких відзначились в зоні АТО, зокрема під час оборони Донецького аеропорту. Традиційно підготовка передбачає декілька етапів, починаючи з індивідуального навчання вояків. На завершальному етапі – бойове злагодження всього батальйону.

До підготовки підрозділів Збройних Сил України залучені військовослужбовці Збройних сил США, Канади, Литовської Республіки, Польщі, Великобританії та Данії. Іноземні інструктори вчать українських військовослужбовців діям в різних умовах бою, ефективно використовувати наявні вогневі засоби, вчасно та ефективно евакуйовувати поранених з поля бою та надавати їм невідкладну медичну допомогу тощо.

Окрім того, значна увага приділяється наданню необхідних управлінських та лідерських навичок командирам різних ланок. За основу тут взяті стандарти армії Північноатлантичного альянсу. Водночас, спілкуючись з українськими воїнами, іноземці також мають нагоду отримати безцінний досвід ЗС України, здобутий українськими воїнами в боях проти російсько-терористичних військ на сході держави.

За час цієї програми, за підтримки армії країн-партнерів, у Міжнародному центрі миротворчості й безпеки вже підготовлено декілька бойових батальйонів ЗС та Національної гвардії України. Всі вони неодноразово довели ефективність такого вишколу під час виконання завдань в зоні проведення АТО.

Керівник «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» (JMTG-U), полковник Збройних сил  США Девід Джордан запевнив українською мовою під час урочистої церемонії початку вишколу українських десантників іноземними інструкторами.: «Я гордий тим, що наступні 55 днів проведу з такою славетною бригадою. Слава Україні!»

Про це повідомили на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу