Десантники отримали ордени на бойових позиціях

14:28 10 січня 2019 р.

  • 0
  • 369

Командувач Десантно-штурмових військ, генерал-лейтенант Михайло Забродський, вручив десантникам державні нагороди на бойових позиціях.

Про це повідомили в четвер, 10 січня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «В рамках оперативно-польової поїздки робочої групи командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України до району проведення операції Об’єднаних Сил генерал-лейтенант Михайло Забродський перевірив стан справ в одній із підпорядкованих військових частин, яка виконує завдання за призначенням на Маріупольському напрямку».

«Під час роботи на одній із бойових позицій, командувач Десантно-штурмових військ ЗС України вручив двом військовослужбовцям окремої десантно-штурмової бригади державні нагороди – бойові ордени «За мужність» ІІІ ступеня. Кавалерами бойових орденів стали десантники Володимир та Сергій – головні сержанти підрозділів, які з боями пройшли чимало «гарячих» точок Донбасу. А про їхні заслуги свідчать бойові нагороди», – поінформували також у Міноборони.

Командувач ДШВ Михайло Забродський відзначив: «Державна нагорода такого рівня — це досить серйозно та відповідально. Бажаю Вам довгих років життя, щастя, здоров’я та якнайшвидше повернутися додому».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:30 17 січня 2019 р.

11 львів’янок отримали почесне звання «Мати-героїня»

11 львів’янкам, які виховали п’ятьох і більше дітей до восьмирічного віку, а також створили належні умови для їх всебічного розвитку, присвоїли почесне звання «Мети-героїня».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 297