Десантники навчаються на Львівщині знищувати агресора

09:48 21 вересня 2017 р.


Фото: mil.gov.ua

У заключний день командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент — 2017», військовослужбовці повинні будуть остаточно знищити умовного агресора та приступити до стабілізаційних дій у зоні своєї відповідальності.

У міністерстві оборони України повідомили сьогодні, 21 вересня: «На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині в розпалі активна фаза українсько-американського навчання «Репід Трайдент – 2017». У рамках маневрів підрозділи десантно-штурмового батальйону висунулись у зону відповідальності і, згідно із задумом навчання, здійснили забезпечення охорони й оборони майданчика приземлення логістичного вантажу, який на парашуті скидали з американського військово-транспортного літака С-130J «Геркулес».
«Доставка цього вантажу відбулась у визначеному районі в інтересах підрозділів Сухопутних військ та Сил спеціальних операцій, які беруть участь у навчанні. Під надійним прикриттям десантники злагоджено евакуювали вантаж із небезпечної ділянки місцевості та доставили його до кінцевого місця призначення. Цей елемент відпрацьовувався в рамках цілого комплексу заходів, котрі передбачені сценарієм навчання, та є невід’ємною передумовою подальшого успішного виконання підрозділами поставлених перед ними завдань», – поінформували також у міністерстві оборони
«У заключний день командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент — 2017», військовослужбовці повинні будуть остаточно знищити умовного агресора та приступити до стабілізаційних дій у зоні своєї відповідальності», – повідомили також у прес-службі міністерство оборони України та опублікували фоторепортаж із Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

dailylviv.com

До теми

17:09 29 листопада 2020 р.

Екскандидат у мери Львова очолив Львівську палату сертифікованих архітекторів

У Львові на конференції Львівської обласної організації національної Спілки архітекторів, що проходила у Пороховій вежі, архітектора Ігоря Кузьмака обрали головою Львівської регіональної палати сертифікованих архітекторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу