Десантники навчаються на Львівщині знищувати агресора

09:48 21 вересня 2017 р.


Фото: mil.gov.ua

У заключний день командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент — 2017», військовослужбовці повинні будуть остаточно знищити умовного агресора та приступити до стабілізаційних дій у зоні своєї відповідальності.

У міністерстві оборони України повідомили сьогодні, 21 вересня: «На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині в розпалі активна фаза українсько-американського навчання «Репід Трайдент – 2017». У рамках маневрів підрозділи десантно-штурмового батальйону висунулись у зону відповідальності і, згідно із задумом навчання, здійснили забезпечення охорони й оборони майданчика приземлення логістичного вантажу, який на парашуті скидали з американського військово-транспортного літака С-130J «Геркулес».
«Доставка цього вантажу відбулась у визначеному районі в інтересах підрозділів Сухопутних військ та Сил спеціальних операцій, які беруть участь у навчанні. Під надійним прикриттям десантники злагоджено евакуювали вантаж із небезпечної ділянки місцевості та доставили його до кінцевого місця призначення. Цей елемент відпрацьовувався в рамках цілого комплексу заходів, котрі передбачені сценарієм навчання, та є невід’ємною передумовою подальшого успішного виконання підрозділами поставлених перед ними завдань», – поінформували також у міністерстві оборони
«У заключний день командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент — 2017», військовослужбовці повинні будуть остаточно знищити умовного агресора та приступити до стабілізаційних дій у зоні своєї відповідальності», – повідомили також у прес-службі міністерство оборони України та опублікували фоторепортаж із Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

dailylviv.com

До теми

18:41 28 січня 2022 р.

Червону зону на Львівщині відклали: коли очікувати

Члени державної комісії ТЕБ і НС на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень.

Рубрика: Ситуації

14:45 28 січня 2022 р.

Cьогодні ввечері Державна комісія ТЕБ і НС може запровадити на Львівщині червону зону

На Львівщині понад тиждень показник захворюваності стабільно перевищує 2 тисячі підтверджених позитивних випадків, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу