Десантник Роман Панченко – «Львів’янин року»

14:30 16 квітня 2018 р.

  • 0
  • 612

Роман Панченко
Фото: universe.zp.ua

У міськраді запевнили: «В номінації «Почесний громадянин міста» перемагає відомий меценат Джеймс Темертей».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 16 квітня: «Львівська міська рада проводила голосування за кандидатури для нагородження почесними відзнаками територіальної громади Львова. Мешканці міста мали можливість віддати свій голос за певну кандидатуру у номінаціях «Львів’янин року», «Почесний громадянин міста», «Шляхетна львівська родина». Голосування проходило на сайті міської ради – «city-adm.lviv.ua» – до 14 квітня. Відтак, 5 травня, на День міста Львова, відбудеться урочиста сесія, під час якої оголосять «Львів’янина року», «Почесного громадянина міста», «Шляхетну львівську родину».

«У званні «Львів’янин року» найбільшу кількість голосів отримав Роман Панченко – військовослужбовець, солдат 25-ї повітряно-десантної бригади Збройних Сил України, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, золотий та срібний призер зі стрільби з лука міжнародних змагань «Ігри Нескорених». Парасковія Дворянин звернулася до Львівської міської ради, щоб зняти свою кандидатуру у номінації «Львів’янин року» і, таким чином, Роман Панченко автоматично став «Львів’янином року», – поінформували також у міськраді

«За звання «Почесний громадянин міста» найбільшу кількість голосів набрав Джеймс Темертей – відомий меценат і підприємець українського походження з Канади», – поінформували також у міськраді.

Більше інформації – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:48 16 липня 2018 р.

У Львові перекриють рух транспорту на вулиці Зеленій

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт зі заміни аварійного водогону, відзавтра, 17 липня, з 10.00 до 20-ї години 1 листопада буде перекрито рух транспортних засобів на ділянці від будинку №261 на вулиці Зеленій до житлового масиву «Пасічний».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 849

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Як Дерев’янко будуватиме цифрову державу

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу