Держпродспоживслужба Львівщини не називає порушників норм водопостачання

09:55 3 червня 2020 р.

Фото до новини

В офіційному повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області не перелічено 31 об'єкт централізованого водопостачання, де порушені вимоги санітарного законодавства.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області провели 160 комісійних обстежень об’єктів водопостачання, з них 83 – централізованого водопостачання та 77 криниць загального користування. В усіх об’єктах проведено відбір проб води. 

У 79 випадках виявлено порушення вимог дотримання санітарного законодавства (31 - на об’єктах централізованого та 48 - децентралізованого водопостачання). 

У всіх випадках порушень скеровано приписи і пропозиції суб’єктам господарювання та органам місцевого самоврядування щодо їх усунення.

Також у львівській Держпродспоживслужбі повідомляють про те, що в пунктах пропуску через державний кордон за період з 25.05 по 29.05 проведено огляд 3320 транспортних засобів, оглянуто членів екіпажів, пасажирів – 20 083 осіб.

В офіційному повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області не названо жодного об'єкта централізованого водопостачання, де порушені вимоги санітарного законодавства.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів