Держекоінспектори виявили забруднення нафтопродуктами річки на Львівщині

13:25 24 грудня 2016 р.

У пробах поверхневих вод, відібраних на місці надзвичайної ситуації, зафіксовано перевищення норм граничнодопустимих концентрацій у 22,4 рази.

«За результатами проведених Держекоінспекцією досліджень поверхневих вод, відібраних з меліоративного каналу та річки Струга на місці надзвичайної ситуації локального характеру на території Переможненської сільської ради в Городоцькому районі Львівської області, виявлено перевищення норм граничнодопустимих концентрацій згідно ОБУВ по вуглеводнях неполярних (нафтопродуктах) у відібраних пробах: у поверхневій воді з меліоративного каналу після гідравлічного затвору, перед впадінням у річку Струга, нижче по рельєфу від території візуально забрудненої нафтопродуктами в 22,4 рази; в поверхневій воді з річки Струга, приблизно 200 метрів нижче впадіння меліоративного каналу в 6,4 рази», – повідомили напередодні на сайті Державної екологічної інспекція у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу