Державне земельне агентство Львівщини відкрило «Єдине вікно» для обслуговування учасників АТО

16:55 19 березня 2015 р.


Фото: novadoba.com.ua

Як повідомили в четвер в прес-службі облдержадміністрації, «Єдине вікно» Держземагентства Львівської області працюватиме в робочі дні на проспекті В’ячеслава Чорновола, 4.

Держземагентство Львівщини відкрило «Єдине вікно» для обслуговування учасників АТО. Рішення про створення «Єдиного вікна» було прийняте у зв’язку зі суттєвим збільшенням кількості заяв, що подають учасники АТО на отримання земельних ділянок. 

Також «Єдине вікно» покращить якість обслуговування та пришвидшить терміни розгляду заяв, виділення земельних ділянок із земель державної власності для учасників АТО, обмежить коло чиновників, з якими контактують учасники АТО, до одного працівника. Начальник Головного управління Держземагентства у Львівській області Степан Ярмус зазначив також: «До того ж, це наш крок наперед, адже передбачаємо збільшення кількості військовослужбовців бажаючих отримати землю, зокрема у зв`язку з демобілізацією».

Відсьогодні «Єдине вікно» працюватиме в робочі дні (у понеділок-четвер – з 9.00 до 17.00 , у п’ятницю – з 9.00 до 16.00, перерва – з 13.00 до 14.00, субота й неділя – вихідні дні) за адресою: м. Львів, проспект В’ячеслава Чорновола, 4, 10-й поверх, к. 88. Про це повідомили сьогодні, 19 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу