Держархів Львівщини створив реєстр описів ліквідованих підприємств

12:00 28 жовтня 2016 р.

Державний архів Львівської області

Державний архів Львівської області
Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

За словами директора обласного Державного архіву Ірини Мартенс, у ньому надаватимуть за запитами фізичних та юридичних осіб довідки, необхідні для забезпечення соціального захисту громадян, у тому числі права на пенсійне забезпечення.

У зв’язку з відсутністю повноцінного трудового архіву у Львові, обласний Державний архів прийняв та систематизував документи з кадрових питань (особового складу) 1499 лівідованих установ, підприємств та організацій за період з 1993 до 2016 років.

Як повідомили сьогодні, 28 жовтня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, директор архіву Ірини Мартенс запевнила, що у створеному Реєстрі описів ліквідованих підприємств, установ, організацій (фонд № Р-3181) зазначається місцезнаходження документів певної установи, крайні дати зміни назв та перейменувань із часу створення підприємства, установи чи організації. Основною формою використання відомостей, що містяться в таких документах, є надання архівних довідок за запитами фізичних та юридичних осіб.

Ірина Мартенс наголосила, що ці документи необхідні для забезпечення соціального захисту громадян, у тому числі права на пенсійне забезпечення. Із реєстром можна ознайомитися  за посиланням http://www.archivelviv.gov.ua/materials/funds/rejestr-opisiv-likvidovanikh-pidprijemstv-ustanov-organizacii-mlvova/

dailylviv.com

До теми

22:10 25 листопада 2020 р.

Ремонт вул. Пекарської: від завтра буде перекрито для руху транспорту відрізок від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців

Триває ремонт вул. Пекарської. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 26 листопада і до 1 вересня 2021 буде перекрито для руху транспорту ділянку від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців. Роботи проводить ТзОВ «Вельт Капітал» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Рубрика: Ситуації

14:34 25 листопада 2020 р.

Половина внутрішньо переміщених осіб-пільговиків з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму живуть під Росією

Станом на 24 листопада кількість зареєстрованих в Україні внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму становить 1 млн 458 тис. 737 осіб.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу