Дерева падали на дороги і будинки. Де буревій на Львівщині завдав найбільших збитків

16:53 23 червня 2024 р.

Фото до новини

Професійні рятувальники спільно з працівниками місцевих пожежних команд 9 разів виїжджали на ліквідацію наслідків негоди.

Про це інформує ДСНС Львівщини, пише DailyLviv.com

Професійні рятувальники спільно з працівниками місцевих пожежних команд 9 разів виїжджали на ліквідацію наслідків негоди

Протягом доби чергування з 22-го на 23-тє червня професійні рятувальники Львівщини спільно з працівниками місцевих пожежних команд 9 разів залучались до ліквідації наслідків негоди. 

Так, зокрема рятувальниками 6 разів проводили розчищення доріг від повалених дерев, що перешкоджали проїзду в с. Жовтанці Львівського району, в сел. Східниця Дрогобицького району, в м. Борислав Дрогобицького району, в с. Волосянка Стрийського району в сел. Куликів Львівського району та в с. Оглядів Червоноградського району.

Також рятувальники проводили роботи з розрізання та прибиранню дерев що впали на житлові будинки в с. Пикуловичі Львівського району та в с. Старе Село Львівського району.

Та у Львові на вул. Широкій пожежно-рятувальним відділенням розчищено вихід з магазину куди впало дерево і загородило аварійний вихід. Всередині знаходилась продавець.

Нагадаємо, грозовий фронт зі шквалами знеструмив понад 400 населених пунктів на Львівщини.

Читайте також: Буревій у Львові зупинив рух тролейбусів і трамваїв

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів