Депутати визнали вдалим Львівський пілотний проект реформування міліції

12:55 20 липня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

На сесіях Самбірської районної та міської рад підбили перші підсумки експерименту по впровадженню практичного етапу Львівського пілотного проекту щодо реформування міліції та визнали його вдалим.

Про перші результати експерименту, який проводиться на базі Самбірського міськвідділу міліції, на сесіях Самбірської районної та міської рад, 16 червня, доповідав заступник начальника міського відділу міліції – підполковник міліції Олег Борис. Участь у сесіях взяли представник Консультативної Місії Європейського Союзу Йоахім Петерс, голова Самбірської районної ради Андрій Бобак та міський голова Самбора Тарас Копиляк.

Аналіз показав, що кількість звернень громадян до правоохоронців зросла на двадцять відсотків (з них на 102 та на гарячу лінію – на 27 відсотків). Це свідчить про зростання довіри мешканців до працівників міліції. Також скоротився час реагування правоохоронців на повідомлення громадян та час прибуття міліціонерів на місце виклику.

Цілодобове патрулювання групами швидкого реагування (ГШР) дає мешканцям відчуття захищеності та позитивно впливає на стан громадської безпеки. За п’ять тижнів проведення експерименту ГШР розкрито 17 злочинів.

Голова Самбірської районної ради відзначив, що у роботі самбірської міліції дійсно є позитивні зміни, а також від імені громадськості поцікавився чи буде продовжено даний експеримент. Своєю чергою, міський голова Самбора зазначив, що депутати повністю підтримують Львівський пілотний проект та висловив вдячність за те, що для проведення експерименту обрано саме Самбір.

Про це повідомили сьогодні, 20 липня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу