Депутати підтримали петицію про капремонт і розширення дороги «Львів-Брюховичі»

15:48 21 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: krapka.rv.ua

У четвер, 21 листопада, на сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про розгляд електронної петиції «Капітальний ремонт та розширення відрізку дороги, що сполучає Львів через вулицю Замарстинівську з Брюховичів (через Брюховицьке лісництво)».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли, що підтримана петиція була зареєстрована в Єдиній системі електронних петицій та набрала 500 голосів підтримки.

Згідно з прийнятою ухвалою, департаменту житлового господарства та інфраструктури до наступного пленарного засідання необхідно підготувати дорожню карту вирішення питань щодо проведення капітального ремонту та розширення відрізку дороги, що сполучає Львів із Брюховичами через вул. Замарстинівську та Брюховицьке лісництво.

Як інформував «ЩЛ», львів’янин Данило Березюк зареєстрував петицію, в якій пропонує продовжити курсування громадського транспорту до 23:00.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:14 10 грудня 2019 р.

Львівська облрада відмовила пільговикам в автоперевезеннях, – голова ГО

Львівська обласна рада не заклала в бюджет на наступний рік кошти для відшкодування перевізникам за пільгові перевезення чи компенсацію втрат особам, які мають право на пільговий проїзд.

Рубрика: Ситуації