Депутати облради внесли зміни до бюджету Львівщини

14:15 17 квітня 2018 р.

  • 0
  • 639


Фото: oblrada.lviv.ua

На сесії облради збільшили видатки загального фонду обласного бюджету за рахунок залишку коштів, який утворився на початок року.

У прес-службі Львівської облради повідомили у вівторок: «Сьогодні, 17 квітня, під час пленарного засідання внесла зміни до обласних програм та показників обласного бюджету на 2018 рік. Відтак, збільшили видатки загального фонду обласного бюджету за рахунок залишку коштів, що утворився на початок року».

Зокрема, 1,29 млн. гривень спрямували на реалізацію заходів Комплексної програми цивільного захисту Львівської області та сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області, на 2018-2020 роки для придбання майна автомобільної та інженерної служб, засобів зв’язку та комплектуючих до них. А 1,6 млн. гривень скерували на реалізацію обласної Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки на встановлення обмежувальних дорожніх знаків для руху великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування;

4 725 298 гривень спрямували на реалізацію Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки. Йдеться про фінансування так званих соціально важливих проектів. А 274 702 гривень на оплату праці експертів, які здійснювали оцінку проектів місцевого розвитку в 2018 році в рамках реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки.

Також збільшили видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету за рахунок залишку коштів, що утворився на початок року, шляхом передачі із загального фонду до спеціального (бюджет розвитку). Зокрема, 810 тисяч гривень спрямували на проведення заходів у рамках Комплексної програми цивільного захисту Львівської області та сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області, на 2018-2020 роки для придбання лікувального діагностичного обладнання та облаштування обласного збірного пункту, а 10 мільйонів гривень –  для завершення реконструкції пологового відділення на 30 ліжок Бродівської центральної районної лікарні.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:00 22 липня 2018 р.

У Львові загинув унаслідок зіткнення пасажир мотоцикла

Львів’янин 1959 року народження, здійснюючи за кермом автівки «Кіа Соул» навпроти будинку №158а на вулиці Кульпарківській поворот ліворуч, зіткнувся у Львові з мотоциклом «Сузукі» під керуванням львів’янина 1999 року народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 339

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу